Zabıta'dan kaldırım ve yol işgali yapan esnafa uyarı!

Zonguldak Belediyesine bağlı Zabıta Müdürlüğü ekipleri kent merkezinde kaldırım ve yol işgali yapan esnafı denetledi.

Zabıta'dan kaldırım ve yol işgali yapan esnafa uyarı!

Merkez Zabıta Karakolu Amiri Nihat Köseoğlu ve öncülüğünde ekipler sabah saatlerinde kent merkezinde kaldırımları ve yolları işgal eden esnafı denetledi. Zabıta ekipleri çay ocağı, lokanta ve manav gibi iş yerlerinin kaldırımlara ve yollara koydukları masa ve sandalyeler ile bazı esnafların dükkanlarının dışına açtıkları tezgahlarını kaldırdı. Zabıta ekipleri esnafları kaldırım ve yolları işgal etmemeleri konusunda uyardı.

Kaldırımların yaya geçitleri için kullanılması gerektiğini ve işgale izin vermeyeceklerini dile getiren Merkez Zabıta Karakolu Amiri Nihat Köseoğlu, "İşgal konusunda yoğun şikayetler alıyoruz. Alışveriş eden vatandaşların kaldırımları kullanması gerekirken, işgal yüzünden yol ortasında yürümek zorunda kalıyorlar. Bu da insanları her açıdan hem sıkıntıya sokuyor hem de hayatını tehlikeye atıyor. Bu konuda gerekli uyarıları yaptık, esnaflarımızın kaldırımları işgal etmeyerek bize yardımcı olmalarını istiyoruz" dedi.

İhlas Haber Ajansı

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2019, 13:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zonguldak
Zonguldak - 1 yıl Önce

Halktan biri olarak.esnafi rahat birakin
Sehre bir hareket getirmek lazim.bu sehrin asil sorununun yol cukur olmadigi bellidir.belediye bu sehirde uretime katki saglamali yeni is sahalari acilmali.bu sehre para girisi saglamali.o yuzden is yapamayan zor durumdaki esnafi bibrahat birakinn sanki yol isgalini bugun yapmislardi.

Ali doğru
Ali doğru - 1 yıl Önce

Birde pazar yerlerindeki etiketsiz tezgahlarla terazilerinin ekranı görünmeyen esnafları denetleseler

Mülayim can
Mülayim can - 1 yıl Önce

Akbal paşaların heybemin önündeki malzemeleri kaldrsn ilk önce bakalm küçük esnafa dokunmak kolay tabi

Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Yağcılar bim önünüde görecek mi acaba bu zabıta. Kaç sefer aranmasına ve kaza atlatılmasına rağmen hiç bir yaptırım yok. InsAllah yeni başkan görür ve gereğini yapar.

Gazipasa67
Gazipasa67 - 1 yıl Önce

Iskelede vatandaşın gezi yolunda atmışlar mangalı masaları balık ekmek satıyorlar kaldırsanıza vali emniyet yasaklamisti ne oldu başa dönüldü orayada bir el arsaya zabita

Watandash
Watandash - 1 yıl Önce

Balik pazarından Zonguldak tren istasyonuna doğru bi gelsinler

SIRADAKİ HABER