Türkmen'den Kızılay'a ziyaret

Zonguldak Ak Parti Milletvekili Polat Türkmen, Türk Kızılayı Zonguldak Şubesi'ne ziyaretlerde bulundu.

Türkmen'den Kızılay'a ziyaret

Zonguldak Ak Parti Milletvekili Polat Türkmen, Türk Kızılayı Zonguldak Şubesi'ne ziyaretlerde bulundu. Türkmen, Türk Kızılayı Zonguldak Şubesine üyeliğini yeniledi ve Kurban Bayram'ında vekaletini Türk Kızılayı Zonguldak Şubesi'ne verdi.

Zonguldak Ak Parti Milletvekili Polat Türkmen ziyaretinde şunları söyledi:

" Türk Kızılayı Kurban vekaleti konusunda duyarlı olmaları konusunda çağrıda bulundu."

Türk Kızılayı Zonguldak İl Başkanı Nihat Aygün, Ak Parti Milletvekili Polat Türkmen'in ziyaretlerinden dolayı memnun kaldıklarını dile getirerek;

" Ak Parti Milletvekili Polat Türkmen'in ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kızılay'ın geleneksel hale gelen Vekâletle Kurban Kesim Kampanyası 2018 yılında da devam ediyor. Ülkemizdeki ve dünyanın dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmayan Kızılay, kurban etlerini de yüz binlerce mazlumun sofrasına ulaştıracak. Vatandaşların Kurban Kesim Kampanyası'nda duyarlı olmaları için isterlerse bizlere gelip bilgi alabilirler. " dedi.

Türk Kızılayı Zonguldak İl Başkanı Nihat Aygün ve Türk Kızılayı Zonguldak Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Ergenç, Ak Parti Milletvekili Polat Türkmen'in ziyaretlerinden dolayı memnun kaldıklarını dile getirdiler.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2018, 15:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER