TTK'ya işçi alımında liste karmaşası...

Çalışma ve İş Kurumu Zonguldak İl Müdürü Gönül Demirsu, İŞKUR ve TTK’nın resmi internet sitesinde yayınlanan listelerdeki sıra numaralarının farklı olması nedeniyle başvuru yapanlar arasında yanlış anlaşılmalar olduğunu açıkladı.

TTK'ya işçi alımında liste karmaşası...

Kura yapılırken TTK’nın resmi sitesindeki sıra numaralarının kullanılacağını belirten Gönül Demirsu, “Noter kurasına esas numaralar bu listelerde değil, kurumun internet sitesinde yayımlanan listelerde yer almaktadır” dedi.

Demirsu, şunları söyledi:

“Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğünce İl Müdürlüğümüze gönderilen ilan gereği 12-18 Şubat 2019 tarihleri arasında başvuruları alınan 700 kişilik pano-ayak üretim işçisi alımına dair yapılacak noter kurasına esas listeler ilgili Kurumun www.taskomuru.gov.tr internet sitesinde yayınlanmış olup, adaylar kura numaralarını bu liste üzerinden öğrenebilecektir. Kurumumuz ‘www.iskur.gov.tr’ internet sitesinde ‘esube.iskur.gov.tr’ adresinde bireysel şifreler ile ulaşılan listeler başvuru listeleri olup noter kurasına esas numaralar bu listelerde değil yukarıda belirtildiği üzere ilgili Kurumun internet sitesinde yayımlanan listelerde yer almaktadır. Kamuoyuna duyurulur.”

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2019, 17:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yilmaz Saraçoglu
Yilmaz Saraçoglu - 1 yıl Önce

Tabi torpilli olanlar girdi aralara herzamanki gibi yine torpil turkiyenin kanunu buuuuu

Ali Sağlam
Ali Sağlam - 1 yıl Önce

InsAllah hak hakkaniyet li bir noter seçimi gerceklestirirsiniz şaibeli seçim yapılmaz inşAllah internet ortamında bilgisayar ile yapılan kurayı adil bulmuyorum.

Mujdat fidan
Mujdat fidan - 1 yıl Önce

Dayısı olan girdi her zamanki gibi Zonguldak iş kurun. Yaptı hiçbir kuranin adil olmadığını düşünüyorum bu dünyanın öteki dünyasında var bunu da unut mayın diyorum

Ali
Ali - 1 yıl Önce

Bu listeye nasıl ulasa caz

SIRADAKİ HABER