SERKAP’ın en genç başkanı oldu

Seramik Kaplama Malzemeleri Üreticileri Derneği’nin (SERFED) 11’incİ Olağan Genel Kurulu yapıldı.

SERKAP’ın en genç başkanı oldu

SERFED Genel Merkez binasında gerçekleştirilen genel kurul, seramik sektörünün değerli duayenleri, yönetim kurulu başkanları ve dernek bünyesinde yer alan profesyonellerin yüksek oranda katılımları ile gerçekleştirildi. 

2017-2019 yılları arasında 10’uncu Dönem SERKAP Başkanlığı görevini yürüten, Yüksel Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Hanifi Mutlu, geçmiş dönemde gerçekleştirdikleri faaliyetleri ve gelecek döneme dair temennilerini aktarırken, 11’inci Olağan Genel Kurul’da, yeni Yönetim Kurulu'nun belirlenmesi hususunda oy birliği ile alınan kararla 11’inci Dönem SERKAP Başkanlık görevini Yurtbay Seramik İcra Kurulu Başkanı Zeki İlter Yurtbay'a devretti ve böylece Z. İlter Yurtbay, 11 dönem içerisinde seçilmiş en genç başkan olma unvanını da kazanmış oldu.

Alınan tüzük değişikliği kararı ile SERKAP Yönetim Kurulu’nun faaliyet süresi 2 yıldan, 3 yıla uzatılırken Yurtbay Seramik İcra Kurulu Başkanı Zeki İlter Yurtbay, oy birliğiyle 11’inci Dönem SERKAP Yönetim Kurulu Başkanı seçilerek, 2019-2022 yılları arasında sürdüreceği görev dönemi ile ilgili yol haritasını hazirun ile paylaştı.

ELMAS TV

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER