'Sendikal mücadeleye kaldığımız yerden devam'

Sağlık-Sen Zonguldak şubesi başkanı Mehmet Ali Kara, geçtiğimiz günlerde yaplan Sağlık-Sen 5. Olağan kongresinde yeniden başkan seçilerek güven tazelemişti. Bunun üzerine bir açıklama yaparak tüm delegelere teşekkür etti.

'Sendikal mücadeleye kaldığımız yerden devam'

Mehmet Ali Kara yaptığı açıklamada, Tek ses, tek yürek olarak birliğidiğimiz hedefler doğrultusunda sendikal mücadelesine kaldıkları yerden devam edeceklerini belirterek şunları ifade etti;

"Zonguldak Sağlık-Sen Şubemizin 22/09/2018 tarihinde yapılan 5.Olağan Genel Kurulunun tekrar sağlık-sen ailesine hayırlı olmasını diliyorum. Tek ses Tek yürek olarak belirlediğimiz hedefler doğrultusunda sendikal mücadelemize kaldığımız yerden devam edeceğimizi ifade ediyor, Delegelerimize teşekkür eder, en kalbi duygularımla şukranlarımı sunarım. 26/09/2018 tarihinde mazbatamızı almış bulunmaktayız. Biliyorum ki bundan sonraki süreçte yeni yönetimimiz ile birlikte yükümüzün daha da arttığının farkındayız. Sağlık-sene gönül vermiş tüm arkadaşlarla birlikte hareket ederek zonguldakta tüm kurumlarda başarılı olacağımıza inancımız tamdır. Bu vesileyle olağan genel kurulumuzun öce sendikamıza hayırlı olması dileklerimle, değerli yönetim kurulu arkadaşlarıma, delege arkadaşlarıma,ilçe yönetim kurularına, iş yeri temsilcileri ve bu davanın hangi kademesinde olursa olsun yer almış, görev yapmış, katkı sağlamış, emek vermiş tüm dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum" dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2018, 09:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER