Protokole deri koltuklar, gazilere plastik sandalye

Zonguldak Belediyesi tarafından düzenlenen 29 Ekim kutlamasında protokol deri koltuklarda ve korunaklı bir biçimde otururken, gazilerin plastik sandalye ve üstü açık alanda oturtulması sosyal medyada oldukça tepki topladı.

Protokole deri koltuklar, gazilere plastik sandalye

Cumhuriyet'in 97. yılı ülke genelinde koronavirüs önlemleri kapsamında tedbirlerle kutlandı. Zonguldak'ta düzenlenen kutlama töreninde ise skandal görüntülere imza atıldı.

GAZİLER PLASTİK SANDALYEDE

Tele 1'de yer alan habere göre, Zonguldak Belediyesi'nin Atatürk Anıtı önünde düzenlediği törenlerde gazilere yapılan saygısızlık tepkilere neden oldu. Söz konusu törende protokolün deri koltuklara oturtulduğu ve olası bir yağmura önlem olarak tenteli bir alana alındığı görülürken, gazilerin plastik sandalyelerde protokol için ayrılan bölümün dışında oturtulması kutlamaları gölgede bıraktı.

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, törenden kareleri Twitter hesabından paylaştı. Gazilere yapılan saygısızlık sosyal medyada büyük tepki çekti.

29 Ekim kutlamasında utandıran görüntüler: Protokole verilen deri koltuklar gazilerimize layık görülmedi

29 Ekim kutlamasında utandıran görüntüler: Protokole deri koltuklar, gazilere plastik sandalye

29 Ekim kutlamasında utandıran görüntüler: Protokole verilen deri koltuklar gazilerimize layık görülmedi

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2020, 13:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Isa
Isa - 4 hafta Önce

Vekillerin dokunulmazlığı var onlara dokunmayin ne olursa garipler gaziler vekilleri dukummayin onların götleri kıymetli rahat yerde oturumali garipler kuru sandelyeye laik görmüşler nerede adelet

SIRADAKİ HABER