Ölümün ardından bariyer konuldu... Tehlike büyüyor!

ZonguldakDevrek ve Zonguldak – Ereğli güzergahında  yol cinayetlerine neden olan ve yaşanabilecek olayları gündeme getirmeye devam ediyor…  Genel Yayın Yönetmeni Atilla Öksüz Zonguldak Ankara yolunun onuncu kilometresinde bariyerin kısa tutulması nedeniyle yaşanan kazanın ardından olay yerine gitti, gözlemlerini paylaşarak Karayolları ve siyasilere çağrıda bulundu. Öksüz, kazanın hemen ardından konulan beton bariyerlerin ötesinde zeminde yaşanan soruna ve çöken duvarlara dikkat çekti.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2019, 15:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cemil Yamak
Cemil Yamak - 1 yıl Önce

Devlet ölümün ardından bariyer koymuş, eyvAllah ama sizler ölümden önce bu konuyu haber yapıp neden yetkilileri uyarmadınız? Sizin haber yapmanız için de birilerinin ölmesi mi gerekiyor yoksa?

Necdet KUTOĞLU
Necdet KUTOĞLU - 1 yıl Önce

Cemil Yamak, gerek Zonguldak yerel basını gerekse eleştirdiğin Elmas TV bu yola bariyer konması konusunda defalarca gereken uyarıları yaptı. Nasıl yapmasınlar ki bu yolda bariyer eksikliğinden defalarca ölümlü kazalar oldu. Ve basında haber yaptı. Ve hatta ölümsüz kazalar da oldu ve basın yeni ölümlü kazalara gelecek diye haber ve uyarı yaptı. Milletvekilimiz Deniz Yavuzyılmaz bu noktalara giderek olan ölümlü kazalara tepki göstererek bariyer konmasını istedi ve bu işin takipçisi de oldu ve tabii bunlar haber oldu. Milletvekili tepkisi araya girince Karayolları duyarsızlığını devam ettiremedi ve ödeneğimiz yok açıklaması yaptı bu da haber oldu sonra ölümlü kaza oldu inşaat var yapamayız dedi buda haber oldu. Birkaç bariyer koydu koymasına ama yetersiz. Ve ölümlü kazalar devam etti ediyor. Yani suç basının değil Karayollarının. Sanırım Zonguldak’ı siyasi olarak cezalandırıyorlar. Ama birgün bu cezayı verenlerin bir yakınları da o uçurumların dibini görebilir farkında değiller.

SIRADAKİ HABER