Niye kanser oluyoruz? Güldeniz hoca canlı yayında yanıtladı..

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Güldeniz Karadeniz Çakmak. Çakmak Artı Eksi’de soruları yanıtladı...

Niye kanser oluyoruz? Güldeniz hoca canlı yayında yanıtladı..

Türkiye ve Zonguldak'ta kanser vakaları neden artıyor? Zonguldak bölgesinde en fazla hangi kanserler görülüyor? Kanser belirtileri, teşhis ve tedavi süreci nasıl ilerliyor? Kanserden korunmanın yolları nedir? Meme kanserlerinde izlenen teşhis ve tedavi yöntemleri neler? Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Tıp Fakültesi kanserle mücadelede neler yapıyor? Atilla Öksüz'ün Elmas TV'de bu haftaki konuğu pek çok kanser hastasının umudu, ulusal ve uluslararası çalışmalarıyla dikkat çeken Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Güldeniz Karadeniz Çakmak. Çakmak, Elmas TV'de Artı Eksi'de soruları yanıtladı. Programda izleyicilerden gelecek olan sorular da değerlendirdi.

Elmas TV Türksat'ın kablolu yayını olan Kablo TV (Teledünya) 888. Kanal, www.elmas67.com ve facebook/elmastelevizyonu adreslerinden izlenebilir.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2018, 07:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER