Muhtar çıldırdı! "Asma’yı “b*k” götürüyor..."

Asma Mahalle Muhtarı Gürbüz Kuğu, Mahallesinin ‘b*k’ götürdüğünü ifade ederken, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü'ne de sitemde bulundu.

Muhtar çıldırdı! "Asma’yı “b*k” götürüyor..."

Muhtar Gürbüz Kuğu, yaptığı açıklamada, Asma deresinin sıkıntılarla olduğunu herhangi bir sel baskınında can kaybı yaşanacağını belirterek şunları söyledi; “Asma gitti artık Asma’dan kimse hayır beklemesin. Asma deresinde sel olursa bunun sorumlusu Devlet Su İşleridir. Devlet Su İşleri Genel Müdürü'ne buradan sesleniyorum. Gelsinler görsünler inşallah bir sel olur orada. Belediye başkanı daha yeni üç aylık belediye başkan ancak Devlet su işleri konuların hepsini biliyor. Yarın bir gün sel olduğu zaman bunun hesabını kim verecek? O zaman ben görüşeceğim. Dua ediyorum inşallah sel ve su baskın olur. Zonguldak’dan toplarlar parçalarını. Geride bıraktılar temizlik neden bıraktınız. Hesabını kim verecek.”

HABER: Aytaç Öztürk

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2019, 09:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Madenci
Madenci - 5 ay Önce

Şovu sever Eski iktidar gidince Rant kapıları kapandı Muhtara.Belediyenin mallarını satamıyor vatandaşa artık. Trkcellin verici direklerinden'de para gelmiyor her halde At yarışı oynamaya para kalmadı mı ne. TTK çizmelerini yeni verdiler herhalde Mahallesinde kaçak kömür ocaklarını denetleme görevi onda. Allah muhtara güç kuvvet versin.

Zonguldakli
Zonguldakli - 5 ay Önce

Muharrem bey varken niye gitmedin belediyeye muhtar

SIRADAKİ HABER