Kordonboyunda muhteşem iftar

Zonguldak Belediyesi'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeği bu sene de Kordonboyu Sahil'de gerçekleştirildi.

Kordonboyunda muhteşem iftar

Zonguldak Belediyesi'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeği bu sene de Kordonboyu Sahil'de gerçekleştirildi.

Belediye tarafından düzenlenen iftar yemeğine yaklaşık iki bin vatandaşın yanı sıra CHP Zonguldak 1. sıra Milletvekili adayı Ünal Demirtaş, Deniz Yavuzyılmaz, Merve Kır, Çiğdem Şekerci, CHP il başkanı Hakkı Güney, Merkez ilçe başkanı Fikret Zaman ve mahalle muhtarlarıda hazır bulundu.

Başkan Akdemir, iftar yemeğine katılan vatandaşlara teşekkür ederek şunları söyledi;

"Ramazan ayı müslüman aleminin en güzel aylarından bir tanesidir. Bolluk bereket ayıdır. Hiçbir müslüman aleminden başka bir yerde olmayan bir etkinliği birlikte yapıyoruz. Her evde pişen aş olmayanları da gidiyor. Dünyanın her tarafında olmayan bir olgu müslümanlık, ruhuna işlemiş Allah'ın bize lütfetmiş olduğu bir konu. Gerçekten çok hoş bir konudur. Tüm müslüman alemin buna çok dikkat ediyor. Bizlerde bu ayın özelliklerine göre her yıl geleneksel hale getirmeye çalışıyoruz. Zonguldak'ta işin halkımıza böyle bir iftar yemeği düzenledik. İftar yemeği sponsoru Turkcell olmak şartıyla etkinliğimiz gerçekleşmiştir. Biz de halkımızla birlikte olmanın mutluluğunu intikamı yaşıyoruz. Şu anda sandalye sayımız 2 bin tanedir ve hepsi doludur. Halkımız bizi kırmadılarç ve programımıza katıllar. Bu anlamda davetimize icabet ettiği için hepsine teşekkür ediyorum."

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2018, 18:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER