Kızılay kan kaybetti, dostluk kazandı

Elmas 67 Televizyonu çalışanları ve Türk Kızılayı Zonguldak Şubesi gönüllü ve çalışanları dostluk maçında bir araya geldi.

Kızılay kan kaybetti, dostluk kazandı

Zonguldak Halı Sahasında gerçekleşen maçta Elmas 67 Televizyonu kadrosunda Emrah Keçeci, Tayfun Yıldırım, Halil İbrahim Karataş, Ender Yüksel, Metin Ergenç, Emre Yüksel ve Selçuk Koçaklı yer alırken Türk Kızılayı Zonguldak Şubesi kadrosunda Hüseyin Elikalfa, Sertaç Açıkgöz, Cihat Karakurt, Mertcan Güdül, Oğuzhan Şengün, Serdar Kaya ve Mevlüt Kesin yer aldı.

Çok çekişmeli geçen maçın ilk yarısını Elmas Televizyonu 6 - 1 önde kapatırken maç sonunda Türk Kızılayı Zonguldak Şubesinin büyük çabası yeterli olmadı ve 8 – 7 Elmas Televizyonu galip geldi.

Maç esnasında dostane görüntüler ortaya çıktı. Maçı yerinde takip eden Türk Kızılayı Zonguldak Şubesi Yönetim Kurulu üyesi Aydın Ergenç maç sonunda " Elmas Televizyonu ve Kızılay arasında çok güzel ve kaynaşmak için yapılan bir maç oldu. Ortaya dostane görüntüler çıktı. Bu tarz organizasyonların devamı gelecek" şeklinde açıklamalarda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2018, 10:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER