Kızılay CHP'de...

Türk Kızılayı Zonguldak Şubesi başkanı Nihat Aygün, CHP Zonguldak il başkanı Umut Başoğlu’nu parti binasında ziyaret etti.

Kızılay CHP'de...

Türk Kızılayı Zonguldak Şubesi başkanı Nihat Aygün, CHP Zonguldak il başkanı Umut Başoğlu'nu parti binasında ziyaret etti.

Aygün ziyarete ilişkin şunları söyledi;

"Geç kalınmış bir ziyarettir. Hem Çaycuma'dan Zonguldak'a hoş geldin deme hem de yeni görevinde hayırlı olsun demeye geldik. İl başkanımızı seviyoruz. Zonguldak'a güzel şeyler katacağına inanıyoruz. Kendisi tabandan gelmiştir. Çünkü bu partilerde çok önemlidir. Teşkilatçılık'tan geldiği vakit Teşkilatı çok iyi bilir. Bu nedenle hizmetleri çok kolay olur. Kendisine hayırlı uğurlu olsun diliyoruz."

CHP Zonguldak İl Başkanı Umut Başoğlu da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şöyle dedi;

"Kızılay bugün Türkiye'de kurum olarak hemen hemen her yerde mücadele eden Türkiye'nin çok güzide kuruluşudur. Nihat Başkan'ın çalışmalarını çok yakından takip etmişimdir. Çaycuma'da olduğum dönemlerde Türk Kızılay'ı Çaycuma köprüsü göçtüğü zaman da çok büyük katkıda bulunmuşlardır. Köprü faciasında yakınlarını kaybeden vatandaşlara çok yardımcı olmuşlardır. Her noktada görevini layıkıyla yerine getiren bir kurumdur. Kendilerine ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2018, 11:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER