Karar alınamadı.. 4. kez toplanacak...

Karar alınamadı.. 4. kez toplanacak...

Karar alınamadı.. 4. kez toplanacak...

Kdz.Ereğli belediye meclisi 2017 yılı Ekim ayı meclis toplantısının üçüncü oturumunu gerçekleştirdi. 


Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal'ın şehir dışında olması nedeniyle meclisi Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atay yönetti. Atay gündem maddeleri öncesi yaptığı konuşmada tüm meclis üyelerinin ve katılımcıların Cuma'sını tebrik etti.
Toplantıya AK Partili meclis üyelerinden Halil Bozkuş, Yusuf Kalay, Eyüp Karaarslan, CHP'den Osman Yavuz, Cumhur Nalcı ve Özkan Özyağcı mazeret bildirerek katılmadı. Yapılan yoklamanın ardından "Karadeniz Ereğli Belediyesi Tente ve Sundurmalar Hakkında Usul ve Esasları Uygulama Yönetmeliğine ait komisyon raporu" okunarak oy birliği ile kabul edildi. Meclis Başkan Vekili Ayhan Atay gündemde bulunan Kent Meydanı'na Cami ve otopark, Göztepe'ye köprü, Elmatepe'ye üst geçit ve Kışla Mahallesi'ne yarı olimpik yüzme havuzu yapımı için belediye başkanına yetki verilmesini öngören maddeleri görüşmek üzere oturumu 9 Ekim 2017 Pazartesi gününe erteleyerek, meclisi kapattı.
Kdz. Ereğli Belediye Meclisi'nde Plan ve Bütçe Komisyonu'nun Kent Meydanı'na Cami ve otopark, Göztepe'ye köprü, Elmatepe'ye üst geçit ve Kışla Mahallesi'ne yarı olimpik yüzme havuzu yapımına ilişkin karar alamaması nedeniyle meclis Pazartesi günü 4. Kez toplanacak. Edinilen bilgiye göre Plan ve Bütçe Komisyonu üyeleri 5 kez üst üste karar almaması durumunda, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal söz konusu maddeleri direk meclis üyelerinin onayına sunacak. 

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2017, 09:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER