İndim Maden Ocağına!

Kilimli Belediye Başkanı Ali Aslankılıç seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Aslankılıç seçim çalışmaları kapsamında bu sabah T.T.K Karadon müessesinde işçilerle bir araya geldi.

İndim Maden Ocağına!

31 Mart yerel seçimleri çerçevesinde seçim çalışmalarına yoğun bir tempo ile devam eden Aslankılıç; T.T.K Karadon Müessesinde işçiler ile bir araya geldi. Kuyu ağzında işçiler ile sohbet eden Aslankılıç işçilerin sorunlarını dinledi. 

Sonrasında Kuyu ağzında işçilere hitap eden Aslankılıç; ‘’Zonguldak insanı cefakardır. Vatanı için canını seve seve verir. Ha savaşta gidip canını vermişsin, ha madende gidip canını vermişsin. Savaşta canını verende şehit, ülkenin kalkınması için madenlerde canını seve seve veren siz emekçi ve yürekli kardeşlerimde şehitsiniz. İşte öyle cesur insansınız sizler.Sizler Vatanınız için burada canınızı seve seve veriyorsunuz. Siz emekçi kardeşlerimi alınlarınızdan öpüyorum’’ dedi..

Gerçekleşen ziyarete; Kilimli C.H.P Belediye Meclis Üyesi adayları, İl genel Meclis üyesi adayları ve parti teşkilatı da eşlik etti.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 17:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zonguldakli
Zonguldakli - 1 yıl Önce

Ocaga inme sen once hiz met yap.yol yap soz verdin 5 yil oldu.her taraf tarla gibi.

Kemal Can
Kemal Can - 1 yıl Önce

TTK da çalışırken işe gitmeden maaş alan alasak şimdi maden işçisinin sırtından geçindiğini unutup tekrar maden işçisinin sırtına binmek için oy istiyor..

SIRADAKİ HABER