Hz. Peygamberin doğumunun 1448 .yılı kutlandı

Hz.Peygamberimizin doğumunun 1448. yılı nedeniyle Zonguldak il Müftülüğü tarafından kutlu doğum haftası programı düzenlendi.

Hz. Peygamberin doğumunun 1448 .yılı kutlandı
İl Müftülüğü konferans salonu gerçekleşen kutlu doğum haftası etkinliğine Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Garnizon Komutanı ve Askerlik Şube başkanı Ayhan Kafalı, Diyanet işleri eğitim hizmetleri genel müdürü Kadir Dinç, il Müftüsü Rüstem Can, İl Emniyet Müdürü Metin Turanlı, Siyasi parti temsilcileri, daire müdürleri ve din görevlileri katıldı.
Düzenlenen kutlu doğum haftası, Saygı duruşu ve istiklal marşının ardından, Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. İl Müftüsü Rüstem Can, Hazreti Muhammed’in hayatından kısa kesitler sunarak mikrofonu diyanet işleri eğitim ve hizmet işleri daire başkanı Kadir Dinçe bıraktı. Kadir dinç ise yaptığı konuşmada, Hazreti Peygamber’in hayatından kısa kesitler sundu. Ardından Program Slayt gösterisi ile devam etti.

HABER: Aytaç Öztürk

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2019, 12:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
67
67 - 11 ay Önce

hep merak etmişimdir ilk inen yazılı metinler nerede döneme ait hiç kaynak yok hadislerden başka hadislerde 100 sene 150 sene sonra yazılmış sahilikleri tartışmalı...

SIRADAKİ HABER