Hayırlı işler... Giderayak belediyeye alınan 25 kişinin kimlikleri şaşırttı...

Hayırlı işler... Giderayak belediyeye alınan 25 kişinin kimlikleri şaşırttı...

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir görev süresinin dolmasına günler kala işe aldığı 25 kişi ile adeta skandala imza attı. İşe alınan 25 kişinin büyük çoğunluğunun bugün işe başladıkları geri kalanlarında güvenlik soruşturmasını beklediği iddia edildi. Yapılan işçi alımının en çok tartışma yaratan kısmı ise işe alınanların kimlikleri. İşe alınanların büyük çoğunluğu belediye daire müdürleri ve yöneticilerinin akrabaları ve yakınları olduğu iddia edildi. Bugün düzenlediği basın toplantısında belediyenin borcunun açıklayan Muharrem Akdemir, bu iddiaların daha önce gündeme gelmesine rağmen konuyla ilgili sessizliğini korudu. Zonguldak’ın en büyük sorunu işsizlik iken, Belediyeye işe alınanların kimlikleri kamu oyu tarafından tepki ile karşılandı.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2019, 17:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tersane
Tersane - 1 yıl Önce

Adamlarda utanma yokki zaten bu içerdeki ekibin iplikleri pazara çıktı son gün son dakikaya kadarda belediye nimetlerinden faydalandılar.kızlarını gelinlerini eşlerini yengelerini işe doldurdular bide hepsi ömere çalışıyolar pazartesi hepsi şut inşAllah.

Belediye Emeklisi
Belediye Emeklisi - 1 yıl Önce

2 dönem seçimlerde gece gündüz size çalışan partili gençler sokaklarda işsiz dolaşırken onu bunu işe aldınız ya o gençlerin günahı vebali boynuna olsun muharrem...

Aln
Aln - 1 yıl Önce

Geldikleri gidirler

67
67 - 1 yıl Önce

selim alan yada hamdi ayan gelecek 3 4 günlük tazminatlarını verip haydi naş diyecekkk

Feridun
Feridun - 1 yıl Önce

MAZLUMUN AHI İNDİRİR ŞAHI HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR.....

Nurettin
Nurettin - 1 yıl Önce

Garibanin hakkini yiyenin ALLAH bin belasini versin inşAllah.amin

Cengiz Özbay
Cengiz Özbay - 1 yıl Önce

Vay be ne güzel dünya ama dahada var belediyede öyle insanlar 6 ay çalıştım gördüm işkurdan girdim lağım işlerinde alnımın teriyle çalıştım

Feyzullah kuyulu
Feyzullah kuyulu - 1 yıl Önce

Niye dayanılarak alınmış,ilan ne zaman verilmiş,İskurdanmi alınmıştı,bu dünyanın altıda var,kimki garibanın hakkını yiyorsa ahirette iki elimiz yakasındadır.Hakkimizi adyla helal etmiyoruz.........?


SIRADAKİ HABER