"Genel Başkanımızı Cumhurbaşkanı yapmayı hedefliyoruz"

İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Ragıp Bayraktar ve yönetimi Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık’ı ziyaret etti...

"Genel Başkanımızı Cumhurbaşkanı yapmayı hedefliyoruz"

İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Ragıp Bayraktar ve yönetimi Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık'ı ziyaret etti.

Ragıp Bayraktar, Yerel basının her zaman arkasında duracaklarını belirterek şunları söyledi;

"Yerel medya bizim için çok önemlidir. Biz yerel medyanın her zaman arkasındayız. Bir Nisan'da kurultayımız olacaktır. Biz de kurultayda olacağız parti olarak. Zonguldak'tan katılmak isteyen İYİ Parti sevdalılarını da davet ediyoruz. Buradan otobüslerimiz kalkacaktır. 14 Nisan tarihinde eğer genel başkanımız Meral Akşener uygun olursa burada hem parti binamızın açılışını yapacağız hem de Zonguldak'ı ziyaret edeceklerdir. Parti binamızda üye kayıtlarımız başlamıştır. Genel başkanımızın ziyareti ile beraber daha da hızlanacağını inanıyoruz. Bugünden itibaren sahaya indik ve çalışmalarımıza başladık. İyilerin kalesi olarak Zonguldak'ta iyi bir ivme yakaladık ve bunu da güçlendireceğiz. Geçtiğimiz günlerde yapmış olduğumuz il kongresi de güzel bir kongre olmuştur. Demokratik bir kongre olmuştur. Her partide olduğu gibi bizim partimizde farklı yapılarda insanlar vardır. Tartışmalı bir kongre geçmesi hoş bir şey değildi, bu tarz olaylar olabiliyor. Biz güzel bir kongre olduğuna inanıyoruz. Bundan sonra da daha da büyüceğimize inanıyoruz. Bunun dışında teşkilat olarak bin civarında üyemiz vardır. Biz 2019 seçimlerine girebilme ile ilgili en ufak önümüzde bürokratik bir şeyin kalmaması gerektiği için bu yapılanmayı yaptık ve bitirdik. 2019 seçimleri ile ilgili beklentimiz, Zonguldak Belediyesi başta olmak üzere toplam sekiz ilçe belediyemizle ilgili çalışmalarımız vardır. Bunun dışında 25 tane belde belediyeleri ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Kısa sürede bunların tamamlanması bizim için önemlidir. Genel Başkanımızı Cumhurbaşkanı yapmayı hedefliyoruz. İlk hedefimiz budur. Biz gerçekten halkımıza kendimizi anlatarak iyi bir çıkış yakalamak istiyoruz. İnşallah gümbür gümbür geliyoruz."

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2018, 08:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER