Gelirleri Mehmetçik Vakfı'na bağışlandı...

Özel tasarımla bastırılan ve 20 Ocak tarihinde başlatılan Zeytin Dalı Harekatı dolayısıyla yapılan rozetlerin gelirleri Mehmetçik Vakfı'na bağışlandı.

Gelirleri Mehmetçik Vakfı'na bağışlandı...

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından özel tasarımla bastırılan ve 20 Ocak tarihinde başlatılan Zeytin Dalı Harekatı dolayısıyla yapılan rozetlerin gelirleri Mehmetçik Vakfı'na bağışlandı.

MHP Zonguldak İl Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner 20 Ocak tarihinde başlatılan Zeytin Dalı Harekatı dolayısıyla Mehmetçik Vakfı'na bağışlanmak üzere basılan bin adet rozetlerin gelirlerini Mehmetçik Vakfı'na bağışladı. Yalçıner konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada;
"MHP İl Kadın Kolları olarak özel tasarım ile yaptırmış olduğumuz ve 20 Ocak 2018 tarihinde TSK tarafından başlatılan Zeytin Dalı Harekatı nedeniyle Mehmetçiklerimize destek olmak gönlümüzde, aklımızda, dualarımızda ve yanında olduğumuzu hissettirmek adına bu rozetlerimizi hazırlattık. Rozetlerden elde etmiş olduğumuz bağışları 16 Mart 2018 tarihinde Mehmetçik Vakfımızın hesabına yatırdık. Hayırlı uğurlu olsun. Bu etkinliğimizde bizlere destek olan Zonguldak esnafına il ve ilçe yöneticilerimize, çok değerli kadın kolları yönetimimize çok teşekkür ediyorum. Bu kapsamda yapmış olduğumuz desteklerimiz her zaman devam edecektir. MHP'nin  tüm teşkilatları  olarak her koşulda amasız, fakatsız kahraman ordumuzun yanındayız ve olmaya da devam edeceğiz. Rabbim tüm güvenlik güçlerimizin yar ve yardımcısı olsun" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2018, 14:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER