Fevkani Köprüsü asfalta kavuşuyor

Zonguldak'ın en işlek güzergahlarından Fevkani Köprüsü'nde asfalt çalışmaları sonunda başladı. Belediye ekipleri, iş makineleriyle köprüye asfalt dökmek için start verdi.

Fevkani Köprüsü asfalta kavuşuyor

Çok uzun süredir yolların bozukluğu ile şikayetlere sebeb olan ve sürücülerin sert tepkisine neden olan Fevkani Köprüsünde nihayet asfaltlama çalışması başladı. 

Zonguldak Belediyesi ekipleri tarafından Fevkani Köprüsünün acılık istikametine giden bölümü trafiğe kapatılarak asfaltlama çalışmalarına başlanıldı. Çalışmaların gün içerisinde tamamlanması hedefleniyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 11:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Beycumali
Beycumali - 1 yıl Önce

Geldide biraz geç geldi

Bn
Bn - 1 yıl Önce

Bu görüntü hiç yabancı değil. Asfalt at sök at sök yama yap kaz filan filan... zonguldak falan filanla ilerliyor resmen. Yolda ne kadar dikkat edersen et birinden birine giriyorsun çukurların. Bu yeni moda olan youtuberlerin çektiği bazı araç test videoları için özel parkurlara gidiyorlar. Bize bu hizmeti sunduğunuz için teşekkürler zonguldak belediyesi he ayrıca ak parti ve mhp ye de teşekkürler. Geçen dönem de ikiside aday göstererek zonguldak 'ın kaderini şimdi olacağı gibi aynı düzlükte bırakacaklar.

SIRADAKİ HABER