Cumhurbaşkanın'dan şehit annesine telefon

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2015 yılında Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin bombalı saldırısında şehit olan Zonguldaklı polis memuru Çağdaş Arslan'ın annesiyle görüşerek başsağlığında bulundu.

Cumhurbaşkanın'dan şehit annesine telefon


 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2015 yılında Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin bombalı saldırısında şehit olan Zonguldaklı polis memuru Çağdaş Arslan'ın annesiyle görüşerek başsağlığı diledi.
Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ve protokol üyeleri, 2015 yılında Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin bombalı saldırısında şehit olan Zonguldaklı polis memuru Çağdaş Arslan'ın ailesini ziyaret etti. Ziyarette, Çağdaş Arslan'ın geçen ay vefat eden babası Adnan Arslan içinde başsağlığında bulunuldu. Bu sırada Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ile telefonda görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ardından şehit annesi Sibel Arslan ile telefonda konuştu. Sibel Arslan'a başsağlığı dileyen Erdoğan, "Rabbim inşallah cennetinde sizleri, yavrularınızla buluştursun." dedi. Anne Sibel Arslan da, Cumhurbaşkanı'na teşekkür etti.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2020, 14:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin Yıldız
Hüseyin Yıldız - 1 ay Önce

haber başlıklarınızı yazan kişi uzun zamandır sürekli yanlış yazıyor alın bu haberde de yanlış insanlar sizi ciddiye alıpta nasıl haberlerinizi okusun daha başlık bile yazamıyorsunuz

67fener
67fener - 1 ay Önce

ben video izledim selim baskan sehit annesi yanımızda görüsmek istermisiniz die soruyo oyle gorusme gerceklesiyo

SIRADAKİ HABER