CHP bayramlaştı...

Zonguldak’ta ramazan bayramı dolayısıyla CHP il Başkanlığında bayramlaşma programı düzenlendi.

CHP bayramlaştı...

Parti binasında düzenlenen programa, CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, eski Milletvekili Şerafettin Turpcu, İl Başkanı Hakkı Güney, Merkez ilçe başkanı Yusuf Mar ve partililer katıldı.

İl başkanı Hakkı Güney bir konuşma yaparak şunları söyledi; “Ramazan bayramınızı kutluyorum hoş geldiniz. Bayramlar kardeşliğin simgesidir. Zonguldak’ta CHP olarak elimizden ne geliyorsa şehrimizin menfaatlerini koruyoruz. Zonguldak’ta geçen bakan yardımcısı ziyaretinde sadece Ak Parti belediye başkanlarını toplamalarını dile getirdik. Ayrımcılığı dile getirdik. İş kur istihdamı konusunda da vekilimiz Deniz Yavuzyılmaz dile getirdi Ak Parti belediyelerine 270 CHP belediyelerine sıfır işçi verildi. Ama biz halkımıza güveniyoruz bizim halkımız var. Benim ricam bayramlarda nasıl birbirimizin elini tutuyorsak her alanda el ele olmalıyız. Herkesin bayramını kutlarım.”

CHP eski Milletvekili Şerafettin Turpçu, bir konuşma yaparak; “Herkesin bayramını kutluyorum. Türkiye artık AK Parti iktidarının sonuna yaklaştı. 1946lardaki olayı hala anlatıyorlar ama şu anda adalet ve yargı sistemi ile ilgili Türkiye ilk yüzde değil. AK Parti’nin sonu geldi, son noktadalar. İstanbul seçimleri de AK Parti’nin Türkiye’yi yönetemeyeceğini gösterdi” dedi.

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, konuşmasında şunları söyledi; Bir ramazan ayını geride bıraktık. Ramazan ayı hepimizin kul hakkı yememeye daha dikkat ettiği aydır. Maalesef ramazan ayı kul hakkı yenmeyen bir ay olmadı. Hukuksuzca ysk istanbul seçimini yeniledi. Biz bu seçim yenilemenin hukuksuz olduğunu biliyorduk. Dün itibariyle seçimin iptal gerekçesi olan sandık görevlilerinin aynı göreve geldiğini gördük. Ysk’nın içindeki çeteleşmiş bir yapının hukuksuzca siyasi bir karar verdiğini görmüş olduk.”

HABER: Aytaç Öztürk

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2019, 19:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER