Çekilecek mi… Ak Parti’den teklif geldi mi… Ak Parti ve CHP tabanına ne mesaj verdi?

MHP Zonguldak Belediye Başkan Adayı Hamdi Ayan Ak Parti ile ittifak adına adaylıktan çekilecek mi, kendisine veya parti yönetimine bu yönde teklif geldi mi, MHP’li Ankara Milletvekili Erkan Haberal yakın akrabası  Şenol Şanal’ın CHP’den aday gösterilmesinin ardından Hamdi Ayan’ın adaylıktan çekilmemesi için görüştü mü, tüm bu iddia ve söylentiler nereden çıkıyor, Hamdi Ayan Ak Parti ve CHP’ye yakın seçmeni nasıl etkileyecek, ORC’nin anketinden neden Hamdi Ayan ismi çıktı? Ayan, basına yansıyan tüm bu soruların yanıtını Elmas TV’de telefonla katıldığı yayında yanıtladı…

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 15:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kerim
Kerim - 1 yıl Önce

ORC’nin anketine göre Hamdi Ayan %30,4, Şenol Şanal %28,1, Ömer Selim Alan %25,8 ne geri çekilmesi, seçimi bu sonuca göre Hamdi Ayan kazanıyor. Kazanamayacak olan çekilsin. Sürekli algı yönetimi yapmaktan vaz geçsinler.

Sinan
Sinan - 1 yıl Önce

Hamdi Ayan bu seçimi alır. Bazıları sürekli video filmleri yaptırıyorlar. Bu filmlerin bir önemi yok. Partinin içinde seven yok. Oy verecek yok. Bu anket sonucu herhalde bir şeyler anlatıyordur. Zonguldak ve Hamdi Ayan’a hayırlı olsun.

SIRADAKİ HABER