Bayraktar'dan tam destek...

Zonguldak Hayvan Hakları Platformu tarafından gerçekleştirilecek olan etkinliğe İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Ragıp Bayraktar, tam destek vereceklerini ifade etti...

Bayraktar'dan tam destek...

Zonguldak Hayvan Hakları Platformu tarafından 28 Mart 2018 Çarşamba günü  saat 12.00 – 15.00 arasında Camlı Köşk'te gerçekleştirilecek olan etkinliğe İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Ragıp Bayraktar, tam destek vereceklerini ifade etti.

Konuyla ilgili olarak bugün bu etkinliğe kendisini davet için ziyarete gelen Hayvan Hakları Konfederasyonu Zonguldak İl Temsilcisi Suzan Arıg'ın ziyareti sırasında konuşan İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Ragıp Bayraktar, "İYİ Parti'nin programında hayvan haklarının korunması ve geliştirilmesine yönelik bölümler yer almaktadır. İYİ Parti, hayvan haklarını korumak ve bu hakların geliştirilmesine destek olmak için ezber bozan çalışmalara imza atacaktır." Dedi.

BAYRAKTAR'A TEŞEKKÜR ETTİ

Ziyaret sırasında, kendilerine ve hayvan haklarına karşı ortaya koyduğu pozitif tutumundan dolayı İYİ Parti İl Başkanı Ragıp Bayraktar'a teşekkür eden Hayvan Hakları Konfederasyonu Zonguldak İl Temsilcisi Suzan Arıg, 28 Mart 2018 Çarşamba günü gerçekleştirilecek etkinliğe tüm Zonguldaklıları davet etti.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2018, 12:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER