Başkana hesap sormaya gittiler! Köy kafası ne anlama geliyor?

Zonguldak Merkez ve Kozlu ilçe Köy Muhtarları tarafından AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun’a parti binasında ziyarette bulundu.

Başkana hesap sormaya gittiler! Köy kafası ne anlama geliyor?

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun ile Kozlu İlçe ve Köy Muhtarları ile görüşmesi basına kapalı devam ederken görüşmede Muhtarların 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde İl Genel Meclisi aday listelerinde mevcut İl Genel Meclisi üyelerinin dışında isimler istemedikleri öğrenildi. 


Kozlu Muhtarlar Derneği Başkanı Dursun Oda, toplantı öncesinde açıklamalarda bulunarak; “31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde il genel Meclisindeki değişiklikler adına ön görüşme yapacağız. İl başkanına vereceğimiz bir dilekçe var. Dilekçede muhtarlarımızın talepleri vardır. İl başkanımız da bu doğru değildir bu köy kafası ile yapılan bir iştir dedi. Ben de muhtarlarla bu bilgi görüştüm. Daha doğrusu il başkanımızın dediği bu köy kafası ne anlama geliyor bunu soracağız. Gerekirse Ankara’ya kadar da gitmeyi düşünüyoruz. Mevcut dört aday gelmiyor dışarıdan atamayla başkasını getiriyorlar” dedi. 

HABER: Aytaç Öztürk

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 12:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet yılmaz
Ahmet yılmaz - 2 yıl Önce

Sayın zeki tosun bukadar biz köylüleri hor görmesen be başkan

Cenk67
Cenk67 - 2 yıl Önce

Zeki bey nerde kaldı tuvazi ?siz bu köylü kafası olmasa nereden alacaksınız oyları ?Zonguldak merkezin kalıplaşmış CHP oylarını parcalayamadiniz yıllardır?

SIRADAKİ HABER