Başkana görkemli veda... Gözyaşlarını tutamadı...

Başkana görkemli veda... Gözyaşlarını tutamadı...

31 Mart’ta görev süresi sona erecek ola, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir veda ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Akdemir bugün belediye çalışanlarını ziyaret ederek vedalaştı. Fen işleri müdürlüğü, Terminal müdürlüğü, İtfaiye ve Temizlik işleri müdürlüğünü ziyaret eden Muharrem Akdemir işçiler tarafından coşku ile karşılandı. Temizlik işçileri tarafından davul zurna ile karşılanan Akdemir, zaman zaman duygu dolu anlar yaşadı. İşlere bir konuşma yapan Belediye Başkanı Muharrem Akdemir helallik istedi. Fen işleri çalışanları ise görev süresi dolan Akdemir için pasta kesti.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2019, 13:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sametk
Sametk - 1 yıl Önce

Zonguldağın haline ağlıyor.vah zonguldak vah ne hale geldi diye...

boşver
boşver - 1 yıl Önce

sanki ahım şahım bişey yaptıda ağlıyor

Gazi
Gazi - 1 yıl Önce

Makamlar gelir geçer geldi geçti senin devrin bu yaptığın haksızlıkları mahşeri vicdan mahkemesi kurulduğunda nasıl hesabını vereceksin sen öğretmenini kullandın makama geldin seni kullanmayan kalmadı sen çok kötü bir insansın sana bana yaptiklarin için hakkımı helal etmiyorum mahşerde hesap günü hesaplaşacağız elbet orada devletin zırhlı olmayacak.

sevgi şengün
sevgi şengün - 1 yıl Önce

Rabbim sana o koltuğu birdaha nasip etmez inşAllah.sen vatandaşa hizmet etmeyerek zulüm ettin ben hakkımı helal etmiyorum.

Zonguldakli
Zonguldakli - 1 yıl Önce

Allahim sana sukurler olsun bugunleride gördük

SIRADAKİ HABER