Başkan Akdemir'den 'kuma' açıklaması!

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Zonguldak Valisi Ahmet Çınar’ın; “Zonguldak’ın kuması çok” sözlerini yorumladı.

Başkan Akdemir'den 'kuma' açıklaması!

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Gündem Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Batuhan Karamalak'ın sorularını yanıtlayarak Vali Ahmet Çınar'ın Elmas TV'deki röportajında kullandığı "Zonguldak'ın kuması çok" sözlerini yorumladı.

Akdemir şunları söyledi;
"Vali Ahmet Çınar'ın söyledikleri aslında doğru. Bizlerde aynı sıkıntıları yaşıyoruz. TTK bir tarafta, Hazine bir tarafta, Orman İşletmesi bir tarafta belediyemiz deseniz zaten hiçbir yeri yok. Bir iş yapmaya kalkıyorsun önüne bir çok engel çıkıyor. Şehirde 1 metrekare yer için bile önüne bir çok engel çıkıyor. O zaman Zonguldak'ta nasıl iş yürüyecek? Yazışmalara başlıyoruz bir süre sonra haydi bakanlığa soralım. Bakanlıktan bir yazı ne kadar zamanda geliyor biliyor musunuz? Bu sebeple yeni kabinede ve bürokraside en hızlı şekilde iş yapan arkadaşlar görev alsın. Bizlerde bu işler ile tıkanmadan yolumuzu açalım. Vali Bey bu konuda haklı."

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2018, 20:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER