Babaya takılıp yaralandı...

Zonguldak Gazipaşa Caddesi’nde Belediyenin araçların kaldırıma çıkmasını önlemek için kaldırım kenarlarına koyduğu ‘baba taşları’ bir vatandaşı daha yaraladı. 

Babaya takılıp yaralandı...

Gazipaşa Caddesi’nde kaldırımda yürürken baba taşına takılan bir kadın yere düşerek hafif şekilde yaralandı. Yaralı kadının yardımına çevredeki vatandaşlar koşarak müdehale etti.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2019, 23:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
sametk
sametk - 1 yıl Önce

ulan koltuktan indin beceriksizliğin hala milletin canını yakıyor muharrem...

Alaatin hc
Alaatin hc - 1 yıl Önce

O babaları oraya yapanlarin baba kadar taş düşsün kafalarına, cahil okumuşlar

Necdet KUTOĞLU
Necdet KUTOĞLU - 1 yıl Önce

Dar bir yaya kaldırımında hiç bir amaca hizmet etmeyen, çok geniş yaya kaldırımlarında belki kullanabilir olan bu kaldırım babalarının acilen kesilerek kaldırılması ve yok edilmesi gerekmektedir. Hata bir kez yapılmıştır bu haberdeki örnekten daha kötü olaylara sebep olmadan bu babaların kaldırılması gerekir. Unutulmamalıdır ki bu babalar araç trafiğinin sürekli olarak aktığı yol kenarına konmuştur. Bu babaya takılıp o an yoldan geçmekte olan bir aracın önüne düşen yaya araç tekerlekleri altında kalarak vefat ederse bu vebali kim ödeyecek. Bu bayan vatandaşımızın aracın altına düşmemesi sadece bir şanstır bir sonraki vatandaşımızın hatası belkide ölümle sonuçlanacaktır. Ve hata vatandaşın değil yetkililerindir. Valiliğimizin ve Belediyemizin İş Güvenliği uzmanları bu vebalin altından kalkamazlar. Tekrar uyarıyorum. Bu ölüme sebebiyet verebilecek tuzak için bir suç duyurusudur.

SIRADAKİ HABER