Babası tarafından uykuda öldürülmüştü... Son yolculuğuna uğurlandı...

Babası tarafından uykuda öldürülmüştü... Son yolculuğuna uğurlandı...

Babası emekli başkomiser Kemal Akar tarafından uyuduğu sırada başından vurularak öldürülen 40 yaşındaki Nihal Akar, annesinin memleketi Bartın'ın Kurucaşile ilçesine bağlı Kapısuyu köyünde defnedildi. Kurucaşile Belediyesi cenaze aracı ile İstanbul'dan köye getirilen Nihal Akar için ilk olarak köydeki evlerinin önünde dualar okundu. Akar'ın cenazesi daha sonra köy camisinin avlusuna getirildi. Burada öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Akar, aile mezarlığına defnedildi. Cenazede anne Ayşe Akar ve kardeşi Fatih Akar güçlükle ayakta durdu.

Diğer yandan Nihal Akar'ın anne ve babasının ayrı yaşadığı öğrenildi. Nihal Akar'ın ayrıca psikolojik sorunlarının olduğu bilgisine ulaşıldı.


Olay

İstanbul Fatih'te 2 gün önce meydana gelen olayda, Emekli Başkomiser Kemal Akar, saat 10.30 civarlarında çekyatta yatan ve psikolojik sorunları bulunan kızı Nihal Akar'ı beylik tabancası ile başından vurarak öldürmüş, ardından da teslim olmuştu. Emekli Başkomiser, emniyette, Kurtulsun diye yaptım' şeklinde ifade vermişti.

İhlas Haber Ajansı

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2019, 17:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER