Akdemir'den kavşak sözü...

Yapım çalışmalarını yerinde inceledi...

Akdemir'den kavşak sözü...

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, yapım çalışmaları devam eden Uğur Mumcu Kavşağı'nda incelemelerde bulundu.

Başkan Akdemir, yapımı devam eden Uğur Mumcu Kavşağı'ndaki çalışmalar hakkında bilgileri aldı. Yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Akdemir, Uğur Mumcu Kavşağı'nın Ağustos ayına kadar yapılacağı sözünü vererek şunları söyledi;
"Daha önceden planladığımız bir çalışmadır. Zonguldak trafiğini rahatlatmak anlamında, Kozlu'dan gelen ve Kozlu'ya gidecek olan araçlarımızı daha rahat ve daha kolay gidebilmeleri için, alandaki trafik sıkışıklığını önlemek adına bu işi planlamıştık. Gayette güzel gidiyor. Ama altyapı sorunumuz burada hem elektrik, yağmur suları, içme suları, gözetleme kulemizin yapımı bir hayli zaman alıyor. Çalışmamız tabii ki kolay olmamıştır. Mühendisimiz işin başındadır. Buranın kaplamıştı var. Kaplamalarınıda yapacağız. Kaplamalar da yapıldıktan sonra trafiğe açılacaktır.

Kozlu otobüs işletmesini başka bir yere taşınmasını gereklidir. Oda bir sıkıntıdır. Kozlu belediye başkanımız da bu konuyu görüşerek istişare yaptık. Bu konuyla ilgili sayın valimizle de istişare yaptık. İnşallah Kozlu Belediye duraklarını da uygun bir yere aktardıktan sonra bizler hem halkımızın sıkıntılarını gidererek, hem de halkımıza sıkıntı vermeden bu işler yapmak istiyoruz. Halkımızın anlayışını bekleyerek, hoşgörüsüne sığınarak bu işleri planlayarak yapmaya çalışıyoruz. Biraz uzun vadede gecikecekmiş gibi görünüyor ama coğrafi şartlarımız zor gibi görünüyor ama bizler yormamak adına yola çıktık. Bu anlamda halkımızdan bu hoşgörü, sevecenliği istiyoruz. Çalışanlarımıza kolaylık göstersin istiyoruz. Tüm halkımıza da bu anlamda saygılarımı sunuyorum."

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2018, 09:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER