Adaylığını açıkladı...

Çatalağzı Çevre Koruma Derneği Başkanı Aydemir Akbaş, uzun yıllardır yaşadığı Kokurdan Mahallesi muhtarlığına adaylığını sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak açıkladı...

Adaylığını açıkladı...

Çatalağzı Çevre Koruma Derneği Başkanı Aydemir Akbaş, uzun yıllardır yaşadığı Kokurdan Mahallesi muhtarlığına adaylığını sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak açıkladı.

Akbaş, Mart 2019 yerel seçimlerinde muhtarlığa adaylığını yazmış olduğu şu ifadelerle açıkladı;

"Kokurdan mahallesi yaşayanlarına hitaben bu paylaşımı yapıyorum. Her ne kadar erken olduğunu savunsam da Mart 2019 da yapılması planlanan yerel seçimleri için mahallemize hizmet arzusu ile muhtarlık yapmak isteyen bazı büyüklerime cevap verme ihtiyacı duydum... Benim şu adaya veya bu adaya destek olmam konusunda sürekli bir söylemlerin olduğu konusundaki davranışlarım her zaman aynı olmuştur. Fakat buna rağmen hala aynı tavırlar sergilendiği için bu açıklama erkende olsa şart oldu. 1983 yılından beri bu mahallede yaşıyorum. Edindiğim birikim ve çevreyi mahallem için kullanmak istiyorum. Muhtarlık görevinin veya devletimizin bu hizmet kanalının nasıl icraa edilmesi konusunda kendime güvendiğimi bilmenizi isterim. Gerek beldemizin gerekse mahallemizin her zaman en iyi hizmeti hakkettiğini ve bununla ilgili bu zamana kadar verdiğim mücadele kapsamında göstermiş olduğumu biliyorum. Bu hizmet isteği ve becerilerimi mahallemiz için kullanmaya hazırım ve buna bağlı olarak Mart 2019 yerel seçimlerinde KOKURDAN Mahallesi muhtarlığı adayı olduğumu bilmenizi istiyorum. Bu hizmet yarışında yanımda olan arkadaşları açık yürekleri için tebrik ediyorum ve saygılar sunuyorum. (Bu seçim heyecanı içinde amacını aşan söylem ve hareketlere karşı farklı tepki gösterebilecek yapıya sahip olduğumu aynı anda diğer aday arkadaşlara saygı duyduğumu bildirip, REKABETİN KALİTE artıracağı gerçeğini unutmamaları gerektiğini hatırlatmak istiyorum.) Hakkımızda ve mahallemiz için hayırlısı olsun. Aydemir Akbaş. Muzaffer Taşpınar. Dursun Akbal. Ferhat Kara. Olcay Gökdemir. Emrecan Kara. Telat Altay. Ali Altay. Hakan Gökçe. Hasan AKBAŞ. Erhan Cengiz Battal."

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2018, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER