2 yıldır karanlıkta yaşam mücadelesi veriyor...

Zonguldak’ta Terakki Mahallesi Atilla Sokakta ikamet eden 53 yaşındaki 2 çocuk babası engelli Mehmet İbiş, elektrik kurumuna 2 bin lira ödenmemiş borcundan dolayı iki yıldır kirada oturduğu evde karanlıkta kalıyor.

2 yıldır karanlıkta yaşam mücadelesi veriyor...
Evinde iki yıldır elektrik olmadan karanlıkta yaşam mücadelesi veren Mehmet İbiş, yetkililerden yardım bekleyerek elektrik borcunun kapanmasını istiyor. Herkes tarafından dışlandığını ve intihar etmeyi düşündüğünü belirten İbiş; “İki yıldan bir evde karanlıkta kalıyorum. Sayın Valimizden yardım istiyorum. 2 bin TL borcum var.Engelli maaşı alıyorum ancak yetmiyor. Karanlıkta yaşadığım için evde çaresizce bekliyorum. Evde yalnız yaşıyorum kimsem yok. Eşimden ayrıyım 2 çocuğum var ancak ikisi de çocuk esirgeme kurumunda kalıyor. Çocuklarımla sadece telefonla görüşebiliyorum. Elektrik kurumu beni icraya verdi. Ben bu parayı ödeyemem. Çok çaresizim yetkililerden yardım bekliyorum” diye konuştu.

HABER: Aytaç Öztürk

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2019, 15:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
VATANAŞ
VATANAŞ - 11 ay Önce

Yazıklar olsun gariban karanlıkta yaşam mücadelesi veriyor. Yokmu bu garibanı aydınlığa kavuşturacak.Nerede Devlet Büyükleri. Nerde Zonguldak ın zenginleri Bir telefona bakar.

SIRADAKİ HABER