2 bin 205 kişinin içinden eşinin ismini çıkardı...

Zonguldak’ta İŞKUR kura çekiminde 2 bin 205 kişilik kura çekiminden eşinin ismini çıkaran Eyüp Karataş, eşinin kahramanı oldu. 

2 bin 205 kişinin içinden eşinin ismini çıkardı...

“EŞİMİN KURADAN ÇIKACAĞINI RÜYAMDA GÖRDÜM”

Eşinin isminin kurada çıkacağını söyleyen Eyüp Karataş, çok mutlu olduğunu ve rüyasında kurada eşinin isminin çıkacağını gördüğünü ifade ederken temizlik görevlisi olarak kuradan ismi çıkan Elmas Karataş’da,”Eşimin şansı benden daha iyidir. Üç yıl önce de kura çekiminden çıkarak valilikte çalışmıştım. O zaman da eşimle birlikte gelmiştim kura çekimine. Bu sefer daha çok mutluydum ve eşimin şansına güvendim. İki, üç gündür çok heyecanlıydım ismimin çıkacağına emindim. Eşim kura çekimi için kürelerden Topları seçerken içim kıpır kıpır ediyordu ve çok heyecanlandım. Eşimin benim ismimi çekeceğine yüzde yüz emindim” diye konuştu. 

Toplum yararına çalışma programı (TYP) kapsamında İŞKUR aracılığı ile İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Zonguldak İl geneline alınacak 400 temizlik personeli ve 230 güvenlik personeli için İŞKUR’a kayıtlar 23-27 Eylül tarihleri arasında yapıldı. 

Merkez ilçeye 137 temizlik ve 67 güvenlik görevlisi alımı için kura çekimi 2. Noter vekili Ferdi Ataman huzurunda yapıldı.

Şehit Prf. Dr. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde gerçekleşen kura çekimine temizlik personeli için 2 bin 205 kişi başvururken güvenlik görevlisi için ise 317 kişi başvuru yaptı. Toplamda güvenlik ve temizlik personeli olarak 2 bin 522 kişi başvuru yaptı.

HABER: Aytaç Öztürk

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2019, 17:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
TANJU kılıç
TANJU kılıç - 11 ay Önce

palarva torbil vardır kesin

Ersin Karataş
Ersin Karataş @TANJU kılıç - 11 ay Önce

Hayır kardeşim ben oğullariyim torpil falan yok tamamen şans meselesi insanlar bişeyi kazanınca hemen torpil vardır dıyorsunuz şans diye bsey var buna inan.

ZONGULDAKLI GENÇLER İŞSİZ !!
ZONGULDAKLI GENÇLER İŞSİZ !! - 11 ay Önce

İŞE ALIMLARA BAK BEKÇİ VE TEMİZLİKÇİ NE GÜZEL SİSTEM İŞKUR...

Ersin karatas komsusu
Ersin karatas komsusu - 11 ay Önce

Ersin bey benim kardesimdir. Elmas ablama hayirli isler dilerim. Zeciii abisinden selamlar..

SIRADAKİ HABER