19 yaşında ki genç madenci hayatını kaybetti...

Kaçak ocaktaki göçükte kalan 19 yaşındaki genç hayatını kaybetti...

19 yaşında ki genç madenci hayatını kaybetti...

ZONGULDAK’ta kaçak maden ocağında meydana gelen göçükten kurtarılan maden işçisi Taner Nasuhoğlu’nun(19) yolda duran kalbi, hastanede çalıştırıldı. Bir hafta sonra doğum günü olduğu öğrenilen Nasuhoğlu, yoğun bakımda tedavi altına alındı.


Göçük, saat 03.00 sıralarında Kilimli ilçesine bağlı Gelik beldesinde bulunan kaçak ocakta meydana geldi. Ormanlık alanda ruhsatsız işletildiği iddia edilen maden ocağında, göçük meydana geldi. Maden işçisi Taner Nasuhoğlu, göçük nedeniyle kömür ve taş yığınlarının altında kaldı. Taner Nasuhoğlu işçiler tarafından ocaktan çıkartıldı. İşçiler, Taner Nasuhoğlu'nu kendi araçlarıyla Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’ne götürdüğü sırada maden işçisinin kalbi durdu. Acil servisteki doktorların müdahalesiyle hayata döndürülen Taner Nasuhoğlu, yoğun bakımda tedavi altına alındı.


Tedavi altına alının Taner Nasuhoğlu yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2019, 11:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
aydoğan duyar
aydoğan duyar - 7 ay Önce

daha hayatının baharında 19 yaşında gencecik çocuk yaşam mücadelesi veriyor.. kimbilir hayata dair daha ne hayalleri var. Allah yardım etsin bir an önce sağlığına kavuşsun.. bu kara ocaklar daha kaç kişinin canını yakacak.. işsizlik bu yörenin hep kaderimi olacak....??

Tanju Uğur
Tanju Uğur - 7 ay Önce

Allah kahretsib gencecik fidan ya kapatın şu ocakları ya yazık Allah rahmet eylesin

SIRADAKİ HABER