Zonguldak’tan havalanacak uçak boş

Zonguldaklıların yıllardır beklediği havayolu seferleri 12 Mayıs 2019 tarihinde başlıyor. Ancak gerçekleştirilecek seferlerde doluluk oranı yüzde 20’yi bile bulmadı.

Zonguldak’tan havalanacak uçak boş

İstanbul Havalimanı ve Zonguldak Havalimanı arasında gerçekleştirilecek seferler, Zonguldak’ta büyük yankı uyandırdı. Ancak aynı heyecan bilet satışlarına yansımadı.

Satışlar düşük kaldı

175 koltuklu uçakta 12 Mayıs 2019 tarihinde İstanbul’dan Zonguldak istikametine düzenlenecek sefer için ön rezervasyonlar ve bilet satışı 30 bile değil.

Aksi istikamet neredeyse boş

Aynı tarihte Zonguldak’tan İstanbul istikametine düzenlenecek seferde satılan koltuk sayısı ise ön rezervasyonlarla birlikte 20’yi bulmuyor.
Sahip çıkılmazsa tablo karanlık

Türkiye’nin dört bir yanından yüzde 90 dolulukla hareket eden THY, Zonguldak seferlerinde zarar ederse bölge yeniden havayolu erişimine kapanma tehlikesiyle karşı karşıya kalabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 11:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ist
Ist - 1 yıl Önce

Ne yapalim istbulami gidelim gelelim zarar etmesin diye

Ikbal
Ikbal - 1 yıl Önce

Çok pahalı ucuzlatın 2 kişi pahalıya geliyor ucuzlatın bınelım

İSTEK
İSTEK - 1 yıl Önce

UÇUŞ SAATLERİ HAFTASONUNA GÖRE TALEPTE BULUNABİLSE KEŞKE...CUMA CUMARTESİ GİDİŞLİ PAZAR DÖNÜŞLÜ ... DOLULUK ORANI EMİNİM ARTACAKTIR

Gerek yok
Gerek yok - 1 yıl Önce

Suçu başka yerde arayın millette değil. Siz pazarlamacı değil gazetecisiniz(!). Milleti uçağa yönlendirilecek şartların düzeltilmesinden başlayabilirsiniz.

Nazım
Nazım - 1 yıl Önce

220 TL bilet birde zonguldaktan oraya 20 TL araba parası 240 TL 2 kişi 480 TL otobüs 60 TL 2 kişi 120 TL

selim
selim - 1 yıl Önce

vatandaş olarak fikrimi söylüyorum sadece.. uçak saatleri hiç uygun değil . en azından cuma aksam istanbula gidiş ve zonguldağa dönüş olarak pazar akşam olan sefer konulmalı!!! uçak saatleri hiç uygun değil diye düşünüyorum... haftanın ilk günü uçak yok!!

ŞENOL AVCI
ŞENOL AVCI - 1 yıl Önce

ARTIK ZONGULDAK İÇİN ŞU ÜTOPİK HAYALLERDEN VAZGEÇİN YOK OLMAYAN KÖMÜRDEN MİLYON MİLYON TONLAR YOK 3 SAATLİK YOLA 6 SAATLİK UÇAK YOLCULUKLARI.

Gurkan gurbag
Gurkan gurbag - 1 yıl Önce

Nasil sahip cikilacak biz ereglideyiz caycuma hava alanina gidis le ankara yada ist hava alanlarina gidis arasinda cok bi fark yok ayrica thy haric baska firmalarda daha uygun biletler bulanabiliyor eskidende tutmadi yine tutmaz yeri konumu yanlis


SIRADAKİ HABER