Zonguldak’ta takcisi PUBG oynarken yakalandı

Zonguldak’ta trafik sorunu gün geçtikçe daha da artarken, bir ticari taksi sürücüsü seyir halindeken oyun oynarken objektiflere yakalandı.

Zonguldak’ta takcisi PUBG oynarken yakalandı

Özellikle akşam saatlerinde yoğunlaşan trafikte, Zonguldak’ta ticari taksi şoförlüğü yapan bir kişinin direksiyonda ve hareket halindeyken online bir oyun oynadığı görüldü. Son dönemin fenomen oyunlarından PUBG oynadığı anlaşılan taksi şoförü, hem kendi hayatını hem de yayaların hayatını tehlikeye atarken trafik sıkışıklığına da neden oldu. O anlarda bir başka sürücü cep telefonuyla o taksiciyi fotoğrafladı.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 14:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Taksici
Taksici - 10 ay Önce

Ulan ne adamlarsınız. Kendini bilmeyen vatandaşların yüzüne adımız nerelere çıkıyor. Hangi vatandaş araç kullanırken pubg oynayabilir. Varsa öyle biri gitsin yeteneksizsize katılsın ödül alır yemin ediyorum. Bu nedir biliyormusunuz ?Twitter da gördüm aynı haberi Ankaralı bir vatandaş çekmiş atmış. Kendi memleketindeki uberleri övüyor. Sizin memleketinizdeki taksicileri aşalıyor. Laf olsun torba dolsun diye haber yapıyorsunuz. Bizim memleketimiz sizin gibi düşüncesiz insanlar yüzüne gelişemiyor. Destekleyin Ankaralı vatandaşınızı. Ankara’ya yolunuz düştüğü zaman. Anlarsınız memleketinizin güzelliğini...

SIRADAKİ HABER