Zonguldak yolları için yapılan asfalt ihalesi iptal edildi

Zonguldak Belediyesi'nde gerçekleştirilen ihale merkeze bağlı 19 mahalleyi kapsıyordu. O ihale, 'rekabet şartları oluşmadığı' gerekçesiyle iptal edildi.

Zonguldak yolları için yapılan asfalt ihalesi iptal edildi

Zonguldak Belediyesi'nin 19 mahalleye asfalt döşenmesi ile ilgili ihalesi yapıldı.


Yapılan ihaleye Öncü İnşaat ve Haver İnşaat olmak üzere iki firma katıldı.
 

Gün içinde tamamlandığı haberi gelen ihaleyle ilgili son dakikada önemli bir gelişme yaşandı. İki firma arasında yeterli rekabetin oluşmadığına karar veren yetkililer, yüksek fiyat nedeniyle ihalenin iptaline hükmetti. Yeni ihaleye ne zaman çıkılacağıyla ilgili açıklama yapılmadı. 

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2019, 16:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandas
Vatandas - 9 ay Önce

Eğer 2 yılı bulacaksa vay halimize başka şehirde bu yollar 2 ayda biter neden zonguldakta 2 yılı buluyor biraz hızlı olsakta bu yaz bu işi komple bitirsek te önümüze baksak yol diye bi sorunumuz kalmasa olmazmi

mehmet külünk
mehmet külünk - 9 ay Önce

ey selim alan sana verdigimiz oylar haram olsun sende bizi kandırdın muharrem hoca gibi ama olsun aldıgın 12 bin tl cocuklarından çıkar merak etme

Ali baydar
Ali baydar - 9 ay Önce

Gelen vuruyor giden vuruyor

Emre
Emre - 9 ay Önce

Yani demek istiyor ki hayata çukurlarla takır tukur devam edeceğiz bu şehir kadar saçma bi yer varsa şefersizim dün Kozlu ya gidiyorum yol kenarındaki çiçek sulama hortumlarından yollara su geliyor araba yıkatıyoruz emek veriyoruz dakika 1 gol 1 araba çamur Başkanım bırakın çimen çiçek işlerini yollara bakın ????

SIRADAKİ HABER