Zonguldak'ta tehlike giderek artıyor... Corona virüs bebeklerde ve çocuklarda da görüldü!

Zonguldak'ın Devrek ilçesi Kaymakamı Ümit Altay, yeni tip corona virüs pozitif vak'asının Devrek'te görüldüğünü açıklandı: İlçede covid-19 vak'a sayısındaki artışa dikkat çeken Altay, salgının bebek ve çocuklarda görülmeye başlandığını duyurdu.

Zonguldak'ta tehlike giderek artıyor... Corona virüs bebeklerde ve çocuklarda da görüldü!

İlçede covid-19 vak'a sayısındaki artışa dikkat çeken Altay, salgının bebek ve çocuklarda da görülmeye başlandığını söyledi. Kaymakam Ümit Altay, vatandaşlara bir kez daha sosyal medya üzerinden seslenerek;"Sevgili Devrekli ağabeylerim ablalarım kardeşlerim, bugün banka önlerinde birbirine çok yakın mesafede duran insanlar görüyorum. Lütfen kurallara uyalım mesafeyi koruyalım, artık daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum. Vaka sayılarımız her geçen gün hızla artıyor, şu an yeni vaka sayılarında Zonguldak genelinin en fazla yeni pozitif vak'a olan ilçeyiz. Maalesef yeni vakalar arasında 1 yaşından başlayan bebekler, çocuklar bile görülmeye başladı. Sokaklarda parklarda çocuklarınızın maskesiz olarak gece yarılarına kadar gezdiğini toplanıp oturduğunu görüyorum. İleriki günlerde daha sıkı tedbirlerle karşılaşmamak için lütfen tedbirlere uyalım." ifadelerine yer verdi.

ELMAS TV

YORUM EKLE
YORUMLAR
umut
umut - 3 hafta Önce

Evde hapis kalınan günler ne çabuk unutuldu bize bir şey olmaz zihniyeti devam ediyor.Kurallara uymayanların yüzünden yeniden evlere mahkum olacağız gibi görünüyor.Herkes kurallara uysun bu süreçten bir an önce çıkalım.Uyulmayacaksa ilçe girişleri yeniden kapatılsın.

SIRADAKİ HABER