Zonguldak ta ilk büyük destek o isimden geldi... 100 bin TL

Korona Virüsle mücadelenin devam ettiği bu günlerde evde kal çağrısının ardından işini kaybetme korkusu yaşayan vatandaşlara devlet sahip çıktığını açıklamıştı.

Zonguldak ta ilk büyük destek o isimden geldi... 100 bin TL

Dünde yapılan Kabine toplantısı sonrası açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, milli dayanışma kampanyası başlattıklarını söylemiş, kendisinin de 7 maaşını bağışlayarak bu kampanyaya destek olacağını belirtmişti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısının ardından Zonguldak'ta il büyük destek, Kilimli Belediyespor Kulüp Başkanı, iş adamı Musa Bahadır'dan geldi. Bahadır, milli dayanışma kampanyası kapsamında 100 bin TL bağışta bulundu. 
Musa Bahadır sosyal medyadan yaptığı açıklamada: "Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısına gönülden  uyuyoruz. Bu kadar zor bir süreçten geçitiğimiz bu dönemde  Cumhurbaşkanımızın bu çağrısına duyarsız kalamayız ve  Bahadır kardeşler madencilik olarak 100 bin TL ile bu kampanyaya katılıyoruz.
Allah'ım Türkiye Cumhuriyetinin Yardımcısı olsun."
Zonguldak'ta başka hangi isimlerin bağışta bulunulacağı merak ediliyor.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2020, 14:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erhan
Erhan - 2 ay Önce

Yardım çağrısına bütün maden sahibi kardeşlerimi abilerimi daha duyarlı olacaklarına inanıyorum Musa bahadır abimden Allah razı olsun selamlar evde kal Türkiyem... hayat eve sığar

isimsiz
isimsiz - 2 ay Önce

Biniki yüz lira emekli mağşıyla geçiniyo emekli asgari ücretle çalışan bile bakır emeklisinden iyi durumda

67
67 - 2 ay Önce

bu moda oldu her olayda milletten para isteniyor nerde bizim devletimizin büyüklüğü kudreti düşün artık milletin yakasından 15 temmuzda hain kalkışmada bu millet canıyla bedellerin en büyüğünü ödedi utanın be

SIRADAKİ HABER