ZONGULDAK PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞTI

Zonguldak Valiliği’nin düzenlediği protokol bayramlaşma programı bayramın 1’inci günü gerçekleştirildi. Polisevi’nde gerçekleştirilen protokol bayramlaşması pandemi kurallarına uygun yapıldı. 

ZONGULDAK PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞTI

Vali Mustafa Tutulmaz siyasilerle ve bürokratlarla tek tek bayramlaştı. Protokol bayramlaşma programına; Vali Mustafa Tutulmaz başta olmak üzere, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Hamdi Uçar, Ahmet Çolakoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Deniz Yavuzyılma, Zonguldak eski Zonguldak Belediye Başkan vekili Sinan Toprak, Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, Garnizon Komutanı ve Askerlik Şubesi Başkanı Ayhan Kafalı, CHP İl Başkanı Murat Pulat, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Varol Demirköse, İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, siyasi parti temsilcileri, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

Zonguldak Bayramlaşma programında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, bu yıl bayramın buruk geçtiğini belirterek vatandaşlara sosyal mesafe ve maske konusunda uyarılarda bulundu.

Vali Tutulmaz: “Pandemi dolayısı ile bu yıl bayramlar buruk kutlanıyor. Bizlerde bu kurala kurala riayet etmek istiyoruz. Çok az sayıda sembolik bir şekilde bayramlaşmayı yapıyoruz. Pandeminin başlangıcında Zonguldak sıkıntılı günler yaşadı. Ben geldikten sonra vaka sayılarında düşüş yaşandı. Ancak il dışından gelen misafirlerimizin nedeniyle yeniden bir hareketlenme oldu. Bu nedenle kurallara uymamız gerekiyor. Sevdiklerimizle bile belirli bir şekilde bayramlaşalım. Bayramlar hareketli olduğumuz günlerdir bu nedenle trafik kurallarına da uyalım. Tekrar tüm hemşerilerimizin bayramını kutluyorum.”

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2020, 12:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Günah
Günah - 2 hafta Önce

CHPli Belediye başkanı nerdeymis yoksa oda özel gününü il dışında geçiren Yavuz yılmaz kafasindamiymis hayret.

Karaelmasli
Karaelmasli - 2 hafta Önce

Nerde sosyal mesafe siz neden uymuyorsunuz o kurallara size kural yokmu sadece vatandasami var işinize bakın vatandaşın sizin akliniza ve tavsiyelerine ihtiyacı yok herkesin aklı fikri var

SIRADAKİ HABER