Zonguldak merkez mahallelerinde asfalt çalışması başladı

Zonguldak’ın merkeze bağlı Baştarla Mahallesi’nde, ekipler asfaltlama çalışmalarına başladı.

Zonguldak merkez mahallelerinde asfalt çalışması başladı

Uzun süredir üzeri mıcırla kaplı olan ve hem yayalara hem de sürücülere zor anlar yaşatan Baştarla Mahallesi’nde yüzler gülüyor. Ekiplerin asfalt çalışması başlattığı güzergahta, yolun bir kısmına asfalt dökülerek, diğer taraftan trafik akışı sağlandı.

Kısım kısım ilerliyor

Asfaltın donmasının ardından trafiğin, onarılan şeride kaydırılacağı ve kalan alanın da asfaltlanarak işlemin tamamlanacağı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2019, 16:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
zügürt vatandaş
zügürt vatandaş - 1 yıl Önce

şehrimin güzelliği iki el arabası asfalt dökmek bile haber oluyor.Daha öncede rat mahallesine asfalt diye zift dökmüşlerdi Ne demişler gelen gideni aratır şu anki akpli belediye meçlis üyesi arkadaşlar kendi resimlerini sosyal medyada yayınlamakla meşguller..Bu mesajı yayınlayın yoksa sizden de şüpheleneceğiz halk olarak..

Serkan ergeldi
Serkan ergeldi - 1 yıl Önce

Ona asfalt değilde yama desek insanları kandırmasak. Asfalt işlemi bir anda alt zemin kazılır ziftlenir 8-10 cm eşit olacak şekilde makine yardımıyla dağıtılarak arkasından 2-3 tane büyük silindir ile zemine sıkıştırılarak yapılan bir işlem kürekle yayılıp forklif gibi silindirle yapılan işleme yama denir

SIRADAKİ HABER