Zonguldak – İstanbul uçuşlarında yeni bilet ücreti!

Türk Hava Yolları’nın Zonguldak-İstanbul hattı için belirlediği kampanyalı bilet fiyatları için süre doldu. İşte hava yolu şirketinin iki destinasyon arası için öngörüdüğü yeni ücret:

Zonguldak – İstanbul uçuşlarında yeni bilet ücreti!

THY’nin resmi internet sitesinde yer alan verilere göre Haziran’ın 6’sından itibaren en uygun uçuş 11 Haziran gününe ait 109 TL’lik bilet. 6 Haziran’da İstanbul’a seyahat etmek isteyen yolcuların 339 TL,  9 Haziran için ise 352 TL ödemesi gerekiyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ZONGULDAKLI
ZONGULDAKLI - 1 yıl Önce

bayram tatilinde uçak bileti için normal ki bu...her yerde bu şekilde bayram dönemi

Muhittin müdür
Muhittin müdür - 1 yıl Önce

Ver coşkuyu ver

Ramazan kaya
Ramazan kaya - 1 yıl Önce

Bukadarda deyil be ayıp insanları bi sey yapmadım kadı onuda yapıyorsunuz çaktırmadan Allah sonumuzu hayır etsin

Grizu 67
Grizu 67 - 1 yıl Önce

Bu fiyatlara kimse uçağa binmez binemez çünkü alım gücü yetersiz vatandaş karayolunu kullanmayı tercih eder hava yolu şirketi doluluk oranın az olduğu gerekçesiyle seferlerini iptal eder ve zonguldak hava limanı serüveni burda kapanmış olur..

Raci Ergin
Raci Ergin - 1 yıl Önce

THY'nin filosunda olan en küçük yolcu kapasiteli uçak Airbus A319 kısa-orta menzilli, çift motorlu, dar gövdeli bir jet yolcu uçağıdır. yolcu kapasitesi 156 yolcu (tek sınıflı kabin) dur. %70 doluluk oranı ile en az her seferde 110 kişi ile uçmalıdır. Bu tip bir uçağın ortalama uçuş saat maliyeti yaklaşık 5.000 usd dir. 5000x6 tl=30000 TL. 110 yolcu x 272 = 30.000 yani hiç kar etmeden uçsa en az uçak bileti 272 tl olmalı. hesap bu.

SIRADAKİ HABER