Zonguldak'ın kaderi değişiyor

Zonguldak AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, doğalgazın bulunmasını ve doğalgazın Zonguldak'a yansımasını ilgili açıklamalarda bulundu.

Zonguldak'ın kaderi değişiyor

İl Başkanı Zeki Tosun, Zonguldak Belediyesi yaptığı açıklamada, "Bölgemiz ve Filyos Türkiye'nin cazibe Merkezi oluyor. Cumhurbaşkanımızın vermiş olduğu önemi her daim görüyoruz. Doğalgazı Zonguldak'a katkısı anlamında Cumartesi günü ben Çaycuma ilçesindeydim. Gemilerin lojistik üssünün Filyos olması, Çaycuma olması, tüm ihtiyaçların Çaycuma'dan bölgemizden temin edilmesi ilk başta başlayan bir katkıdır. Bu tabii her geçen gün daha da büyüyecektir. Filyos limanı da yapılacak fabrikalar ve doğalgazın karayı çıkartılması noktasında doğalgazın Filyos'tan karaya çıkartılacak olması işte bunları az sabredersek 2023 yılında inanırmısınız  Zonguldak'ta Biz çalışacak belki de adam bulamayacağız, dışarıdan adam gelecek. Onun için hep beraber sabredeceğiz ve daha iyi olacağız. Şehrimiz hem Ankara hem İstanbul'a cazibe merkezi olarak en yakın noktada deniz yolu kara yolu tren yolu ile beraber model bir kent haline geleceğiz." şeklinde konuştu. 
Haber: Ekrem Açıkgöz

ELMAS TV

YORUM EKLE
YORUMLAR
Atakan taştan
Atakan taştan - 1 ay Önce

At yalani

Ahmet
Ahmet - 1 ay Önce

Filyos yapılan yatırımların zonguldakğa fayda sağlaması için sahil yolunun derhal bitirilmesi gerekir. Siyasilerin bu işleri halletmesi gerekir. Zonguldak filyos arası tren seferleri konması lazım iş saatlerine göre gerekirse yarım saat arayla. Tren garınıda kokaksu ya yapmak gerekir. Filyosun merkez ilçe yapılması lazım. Zonguldakında büyük şehir yapılması. Siyasilerin de bu işleri halledip zonguldagın önünü açmaları gerekir iktidar muhalefet milletvekilleri bir araya gelip bu sonları çözmesi gerekir.

Memleket sevdalısı
Memleket sevdalısı - 1 ay Önce

İnşAllah bakalım 3 sene çabuk gelir

Fethiyeli
Fethiyeli - 1 ay Önce

Mum dibine ışık vermez.Hava alanında var başkan.İnşAllah dediğiniz gibi olur.

Hüseyin akbal
Hüseyin akbal - 1 ay Önce

Sizler tirenleri bile calisdiramadiniz insanlar madurhavadan politika yapılmaz karadan yapılır saygılar Miley vekilimiz

Gürsel özdal
Gürsel özdal - 1 ay Önce

İnanmak başarmanın yarısıdır,nereden nereye inşaAllah olacak ve türkiye kazanacak.Yeterki destek olalım köstek değil,1990 larda toyota tansu çiller ile çaycumaya fabrika pazarlığını asla unutamıyorum şöyleki toyota hükümetten çaycumaya yatırım için uluslar arası demiryolu ,uluslararası otoban ,uluslararası hava limanı,uluslararası liman istemişti tansu çillrin cevabı aynen şöyle oldu bu istediklerin bize maliyei 4,5 milyar dolar bu mümkün değil ve toyota sakaryaya gitti bu haberi ogün hürriyet gazetesinde okumuştum zaten hemen akaninde 5 nisan ekonomik kriz arkasından geldi ,ülkemiz ekonomik bir kaosa sürüklenmişti Allah o günleri daha göstermesin kısaca destek destek destek olalım ve 70li ve 90 lı yılları asla unutmayalım

SIRADAKİ HABER