ZONGULDAK'IN İKİ CENGAVERİ

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ve Zonguldak İl Emniyet Müdürü Metin Turanlı gece gündüz demeden ekiplerinin başında virüsle mücadelede en başta görev yapıyorlar.

ZONGULDAK'IN İKİ CENGAVERİ

Koronovirüs’ün ortaya çıkmasıyla birlikte Zonguldak’ta her geçen gün artan tedbirlere rağmen vaka sayısı her gün artıyor.

Sürecin en başından beri ise iki isim var ki Zonguldak’ta gecelerini gündüzlerine katarak çalışmalara öncülük ediyorlar. Vatandaşlara bilgi akışını sağlıyorlar, onları zaman zaman ekranlardan, zaman zaman sosyal medyadan ve zaman zamanda sokaklara inerek uyarıyorlar.

Zonguldak’ta tedbir almak adına canla başla mücadele eden ve ekiplerini çalışmalarda seferber eden o iki isim bugün yine birlikte Zonguldak sokaklarında çalışmaları ve tedbirleri yakından takip ettiler.

Zonguldak Belediye başkanı Ömer Selim Alan ve Zonguldak İl Emniyet Müdürü Metin Turanlı gece gündüz demeden ekiplerinin başında virüsle mücadelede en başta görev yapıyorlar.

ELMAS TV

YORUM EKLE
YORUMLAR
A.D
A.D - 4 ay Önce

Zonguldak ın CENGAVER leri kelimesi yetersiz kalıyor. Halkı için gece gündüz ekiperi ile CAVİD-19 ile halkını evde kal evinde kal diye dillerinde tüy bitti. Zonguldak ta CAVİD-19 yayılmasına tek sebep cahil insanların ısrarla sokaklara çikması. 2 CENGAVERDE usandı. VATANDAŞIN anlayışı gıtsa l5 gündür kapı dışarı çımıyoruz bizim günahımız ne. Yaşların yanında kurularıda yakacaklar. ZONGULDAK EVDE KAL EVİNDE KAL. GÜZEL GÜNLER GELECEK İNŞAALLAH.

67
67 - 4 ay Önce

ya bunlar şovmen Allah askına büyük iş yapıyorlarmış gibi lanse etmeyin aklı basında millet düşmez bu tezgaha lütfen..emniyet müdürü son trafik uygulamaları ile zulum olmaya başladı insanlara selim alanda kendini mülki amir olarak görmeye başladı valicilik oynuyor zannımca gözü kararttı sen önce sokakları köpüklü ilaçlı suyla yıkatsana hergün sokaklar başı boş köpeklerden geçilmiyor adam gibi barınak yap barajın oraya ordan tavuk çiflini kaldır barınak yap

67gebze
67gebze - 4 ay Önce

iki şovmen boşversenize

SIRADAKİ HABER