Zonguldak'ın 3 Önemli Projesine 2020'de Başlanacak!

Ankara temaslarını değerlendiren Zonguldak belediye başkanı Ömer Selim Alan, Zonguldak’ı büyük köy konumundan kurtarıp çağdaş ve modern bir şehir inşa edeceğini söyledi. 

Zonguldak'ın 3 Önemli Projesine 2020'de Başlanacak!

Zonguldakın üç önemli projesini 2020 yılının ilk aylarında kazmayı vuracaklarını belirten Belediye başkanı Alan; “acil dediğimiz sorunlar var. Biz bir an önce üç projenin hayata geçmesini istiyoruz. Sahil projesi, lavuar alanı, ve millet bahçesi projesinin hayata geçmesini istiyoruz.  Çevre bakanımızla sohbetimiz oldu. İl başkanımız ve diğer arkadaşlarımız ellerinden geleni yapıyorlar. Projeleri hızlandırmak için biz de sürekli Ankara’da kendilerini rahatsız ediyoruz. İnşallah en kısa sürede projeler açıklanarak bir an önce hayata geçecektir. 2020 yılının ilk aylarında inşallah kazmayı vuracağız diye tahmin ediyorum. Bunun dışında diğer bakanlıklarımıza da görüşme imkanımız oldu. Deri ıslahı Projesi en kısa zamanda ihaleye çıkarak inşallah deri ıslahı başlayacaktır. Bunun dışında da taleplerimiz olmuştur. Bütün vatandaşlarımız gibi ben de çok büyük beklentiler içerisindeyim. Büyüklerimizin desteğiyle inşallah biz bu zorlukların altından kalkacağız. Vatandaşlarımız müsterih olsunlar cumhuriyetin ilk şehri olan Zonguldak’a yakışır bir şekilde hak ettiği yere getireceğiz. Hep birlikte yeni Zonguldak için uğraşıyoruz. Biz sorunları çözmek için talip olduk ve Allah’ın izni ile bu sorunları teker teker çözeceğiz. Zonguldak’ı büyük köy konumundan kurtarıp çağdaş ve modern bir şehir inşa edeceğiz” diye konuştu.

HABER: Aytaç Öztürk

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2019, 13:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
67gebze
67gebze - 8 ay Önce

sn bakan süleyman soylu bey ömer selim alan başkanımın emrindeyim diye üstüne basa basa söylemişti gazipaşada onunda devreye girmesini bekliyoruz bazı konularda

SIRADAKİ HABER