Zonguldak'ı sarsan oral seks iddiası

Yerel basında çıkan “Oral seks yaparken yakalandılar” haberinin ardından, Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Mustafa Sarıoğlu ve dernek sekreteri Burcu Berna Erdoğan açıklamalarda bulundu.

Yerel basında çıkan “Oral seks yaparken yakalandılar” haberinin ardından, Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Mustafa Sarıoğlu ve dernek sekreteri Burcu Berna Erdoğan açıklamalarda bulundu.

Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Sekreteri Burcu Berna Erdoğan, Polise verdiği ifadenin eşinin çocuğunu göstermeyeceğini, tehdit ve darp etmesi sonucu verdiğini söyledi.

Kahpe bir habere kurban edildiğini ve bu durumda olmaktan çok üzgün olduğunu söyleyen Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Zonguldak Şube Başkanı Mustafa Sarıoğlu, basın açıklamasında kendini şu sözlerle ifade etti; “Sekreter hanımla sorunlarını tartışmak için bir araya geldik. Böyle bir tezgâh dolayısıyla bir araya geldiğimiz için üzgünüm. Derneğimizin sekreteri, ön muhasebe işlerini yapan Berna Hanım ile eşi arasındaki geçimsizlik zaman zaman işyerimize yansıyordu, yüzü gözü morarmış geliyordu. Bu arada sekreter hanımın eşi inşaatlarda çalışmak üzere Bursa'ya gitti. Aile saadeti olsun diye Zonguldak Belediye Başkanı Sayın Ömer Selim Alan'dan rica ettik. Sağ olsun eşini belediyeye işbaşı yaptırdık. Ancak kısa süre sonra verilen işte çalışmayacağını, şoförlük yapmak istediğini söylemeye başladı. Bizde başkandan böyle bir istekte bulamayacağımızı söyledik. Kendisi derneğe geldi yine sekretere beni bir şoför yaptırmadınız diye münakaşa ettiler. Aynı gün akşam saatlerinde mesai bitimi zamanında sekreter Berna Burcu ile makam odasında otururken içeri girip ne yapıyorsunuz diyerek eşi Berna’nın boğazını sıkarken müdahale ettim. Bu sefer odayı dağıttı.  Ben polisi aradım olay artık hukuk sürecinde. Olayı basın yoluyla yanlış yazanlarda hukuk önünde hesap verecekler. Sekreterimiz Burcu Berna Erdoğan halen çalışmaktadır, çalışmaya da devam edecektir. Süreci bekleyeceğiz.” İfadesine yer verdi.

Sekreter Burcu Berna Erdoğan; “Bu bir aile içi şiddettir. Aile içi şiddete maruz kalan bir kadın olarak karşınıza çıkmak çok üzücü. Bu olay Türkiye'de aile içi şiddetin yansıması olaylardan biridir. Sürekli şiddet gördüğüm eski eşimle evliliğimizin yürümeyeceği kararına vardık. Olayın olduğu o gün öğlen saatlerinde derneğe gelerek ‘Beni şoför yapamadınız, yoruldum.” şeklinde konuştu.

Olay günü çalıştığım derneğin başkanı ile mesai saatinin bitimine yakın derneğe gelerek, "Ne yapıyorsunuz burada.” diyerek boğazıma sarıldı ve benim istediğim doğrultuda ifade vereceksin diye beni tehdit etti. Olay polise intikal ettiğinde Çaydamar’da ki Asayiş Şube Müdürlüğü’nde eşim beni polislerin yanında tehdit ederek darp etti. Boşanma süreci devam ediyor, hukuk süreci devam ediyor.37 gündür oğlum 6 yaşında ki Buğra Adel Erdoğan'ı eşim bana göstermiyor onu çok özledim.” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2020, 15:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Sağlam
Ali Sağlam - 2 hafta Önce

Hepiniz sarlatansiniz iyiki istb. Sözleşmesi var. Yola devam kim tutar sizi

Hasan durgut
Hasan durgut - 2 hafta Önce

Hiristiyani da bu anketi buraya koyan oda üst üste koyalim

SIRADAKİ HABER