''Zonguldak adına üzücü bir olay''

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, terörle mücadele Gazisi Hasan Özdemir’in geçtiğimiz günlerde darp edilmesinin Zonguldak adına üzücü bir olay olduğunu söyledi.

''Zonguldak adına üzücü bir olay''

Sadece Gazi’nin değil, hiçbir vatandaşımızın darp edilmesini tasvip etmiyoruz diyen Vali Bektaş, “Hiç kimsenin arzu etmediği bir olay oldu. Olay adliyeye intikal etti ve yargı gereğini yaptı. Bizi üzen gazimizin böyle bir olaya maruz kalmasıdır. Şahıs Gazi olmasa da böyle bir olayın olmaması lazım. Öyle bir Gazi’nin böyle bir olayla karşılaşmaması lazım. Gazimize geçmiş olsun diliyor ve böyle bir olayın bir daha yaşanmamasını istiyorum. Zonguldak’a yakışmayan bir hareket oldu ve inşallah bir daha tekrarlanmaz. Gazimizin tedavisini takip ediyoruz. Ben kendisini bir ara evinde ziyaret edeceğim” dedi.

HABER: Aytaç Öztürk

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2019, 17:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kömür kentli
Kömür kentli - 9 ay Önce

????????????

g.d.
g.d. - 9 ay Önce

zonguldakta ne şehideinenede gazisine sahip çıkan var bunlar vatan içiin kanlarını döken çocuklarımız her yerde hor görülüyorlar benim içinmi kan döktünüz diyorlar yazık çok yazık bunlar hiç bir şekilde bu dürümları hak etmiyorlar iş istersin başka kapıya diyorlar iş kuruyorla yerle bir ediliyor nasıl bir anlayış baştakilere duyurulur bunlara sahip çıkın gazimize geçmiş olsun dileklerimle

SIRADAKİ HABER