Zonguldak'a giriş çıkışlarda uzun kuyruklar oluştu

 Zonguldak'ta Ramazan Bayramı öncesinde kentin giriş ve çıkışlarında uzun kuyruklar oluştu. Polis ve jandarma ekipleri sürücüleri denetledi.

Zonguldak'a giriş çıkışlarda uzun kuyruklar oluştu

Yeni tip korona virüs salgını ile mücadelede 14 büyükşehir ve Zonguldak'a giriş çıkış kısıtlaması 15 gün uzatılmıştı. İlçeler arası geçiş yasağı ise üç gün daha uzatıldı. Bayrama kadar geçişler yasaklanırken, yasağın esnetilmesi durumu bayram sonrası görüşülecek.
Öte yandan, 65 yaş üstü vatandaşlara 1 ay süreyle geri dönmemek kaydıyla seyahat izni verilmesinin ardından izin belgesi alan vatandaşlar, kent giriş ve çıkışlarında uzun araç kuyrukları oluşturdu. Polis ve jandarma ekipleri kent giriş ve çıkışlarında denetimlerini sürdürürken, maske ve sosyal mesafe kuralları konusunda sürücüler sık sık uyarılıyor.

İhlas Haber Ajansı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Akın doğramacı
Akın doğramacı - 5 ay Önce

o nasıl bir başlıktır arkadaş yaaa resmen türkçeyi katletmişsiniz!.. yazmayı bilmiyorsanız yapmayın bu işi!!! UzuuuunN diye başlık mı olur. bunu kim yazıyorsa o kişi bu işten anlamıyor bu kişiye yazı yazdırılmamalıdır! kötü bir örnek ve türkçeye zarar vermektir bu!!!!

SIRADAKİ HABER