ZGC'de gazeteciler bayramlaştı...

Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti (ZGC) tarafından Kurban Bayramın ikinci gününde bayramlaşma programı düzenlendi.

ZGC'de gazeteciler bayramlaştı...

Zonguldak Belediye Başkanvekili Sinan Toprak’ın yanı sıra bazı belediye meclis üyelerinin de katıldığı pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde gazeteciler sohbet ettiler, Zonguldak gündemine ilişkin konular görüşüldü.

Bayramlaşmaya merkez ve ilçelerde görev yapan çok sayıda yazılı ve görsel basın kuruluşları temsilcileri katıldı.

Zonguldak Belediye Başkanvekili Sinan Toprak, yaptığı açıklamada, şöyle konuştu:

“Gazetecilerle bir arada olmaktan onur ve gurur duyuyoruz. Kurban Bayramı dolayısıyla hepinizin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Cenab-ı Allah’tan inşallah bundan sonraki bayramlara sosyal mesafesiz, maskesiz nice bayramlar geçirmenizi diliyorum. Şu anda pandemi dolayısıyla sosyal mesafe, temizlik ve hijyen konusunda dikkat ediyoruz. Tüm Zonguldak halkının ve gazetecilerin bayramını tekrar kutluyorum. Cenab-ı Allah bizlerin nice bayramlara kavuşturmayı nasip etsin.’’

Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık, yaptığı açıklamada, tüm gazeteci meslektaşlarının ve Zonguldak halkının mübarek kurban bayramını kutladığını belirterek, şöyle dedi:

‘’Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti olarak mübarek Kurban Bayramının ikinci gününde geleneksel bayramlaşma törenimizi sosyal mesafe kurallarına uygun ve hijyenik ortamda ve maske takılmasına dikkat edilerek sahada görev yapan arkadaşlarımızla birlikte kutluyoruz. Dün biliyorsunuz Zonguldak Valiliğimizin kısıtlı ortamda yaptığı bir bayramlaşma programı vardı, bugün de Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti olarak, ili temsil eden cemiyet olarak hem sahada çalışan arkadaşlarımız hem de görev yapan arkadaşlarımızla birlikte Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti genel merkezinde bayramlaşma törenindeyiz. Gazeteciler bayramda bile çalışarak görevlerini icra ediyorlar. Bu yıl son dini bayramımız olan Kurban bayramınızı kutluyoruz. Zonguldak halkına ülkemize bölgemize hayırlara vesile olsun diliyorum, meslektaşlarıma da iyi bayramlar dileklerimi sunuyorum.” dedi.

Haber: Ekrem Açıkgöz

ELMAS TV

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER