Yüzüncü yılda 100 ünite kan

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası’nın geleneksel kan bağışı kampanyasının altıncısı ve ZTSO’nun yüzüncü yılı nedeniyle bugün TSO bahçesinde kampanya gerçekleştirildi.

Yüzüncü yılda 100 ünite kan
“Ekonomiye Can, İnsanlığa Kan Veriyoruz” sloganı ile geleneksel olarak düzenlenen ve kan bağış kampanyası hakkında bilgi veren Zonguldak TSO Başkanı ve Kampanya Yürütücüsü Metin Demir, “Bu yıl 6’cısını yapacağımız artık geleneksel hale gelen Ticaret Odası Ticaret Sanayi Odasının Kan Bağışı Kampanyasında Ramazan ayı öncesinde kan stokları tükendi ve zamanda kan bağışı yapmak çok önemli. Bir de ‘bir damla kan hayat kurtarır’ prensibi ile kampanyamızı yapıyoruz. İnşallah tüm üyelerimizin katılımını sağlayacağız, tüm üyelerimiz bize de destek verecek, güzel bir sonuca ulaşacağız. 1819’da kurulan bir odayız. Daha yaşlı ve daha kıdemli bir odayız. İnşallah temmuz ayında güzel etkinliklerimiz olacak 100. yılımızı kutluyoruz. Bizim gibi deneyimli bir kıdemli bir odaya da sosyal aktif olmak konusunda görevler düşüyor. Her alanda olduğu gibi sosyal projeler konusunda da öncü olmaya gayret ediyoruz. 100. yılımızda da inşallah güzel bir kampanya olacak.” dedi.
Elmas TV yönetim kurulu başkanı Akın Kavi’de kan bağışında bulunanlar arasında yer aldı.
Kavi yaptığı açıklamada, “Ticaret ve Sanayi Odası’nın bir üyesi olarak birkan bir hayat kurtarır. Ve inşallah birinin hayatını kurtarmaya vesile oluruz. Hem sağlığımız için hem de kan bağışına katkıda  bulunmak için geldik.Tüm duyarlı insanları davet ediyoruz” dedi.

HABER: Aytaç Öztürk

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2019, 11:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER