Yavuz Erkmen'den Ahmet Eren'e kolay sorular! 'Sözlerinizi tuttunuz mu?'

İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen, Eren Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Eren’in verdiği sözleri tutup tutmadığını sosyal medya üzerinden sordu.

Yavuz Erkmen'den Ahmet Eren'e kolay sorular! 'Sözlerinizi tuttunuz mu?'

Başlıklar halinde açıklamada bulunan Yavuz Erkmen: “Zonguldak'ta: ‘Yılda 1.2 milyon ton kömür tüketecek santral kuracağız, böylelikle yerli kömür üretimini destekleyeceğiz. 200 Milyon dolarlık kâğıt fabrikası kuracağız. Bir Konfeksiyon Fabrikası kuracağız. Toplam 5 bin kişi istihdam edeceğiz. Bunu bize ve kamuoyuna söyleyen, basına demeç̧ veren kişi Eren Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet Eren. O halde sormak hakkımız Eren Holding toplamda 5 bin kişilik istihdamı sağladı mı? Ne zaman sağlayacak? Bu gün bünyesinde Zonguldak’ta kaç̧ kişi çalışıyor? Yoksa sadece santral yaptık gerisine karışmayız mı deniyor. Bölge insanı olarak özellikle emek yoğun sektör olan ve işsizliğe ufakta olsa katkıda bulunacak konfeksiyon fabrikası ne zaman kurulacak? Verilen sözler neden tutulmuyor. diye sormak bölgemizin hakkı değil mi? Gelin birlikte yalnız kendini düşünme verdiğiniz sözleri tutun, bölgeyi düşünün diye Eren Holdinge sürekli bu soruları sorup sözlerini yerine getirince ye kadar sormaya devam edelim.”

Nostalji 5: BU DEMECİ VERENLER ŞİMDİ NEREDE,ARIYORUZ. Zonguldak'ta: *Yılda 1.2 milyon ton kömür tüketecek santral kuracağız, böylelikle yerli kömür üretimini destekleyeceğiz . *200 Milyon dolarlık kağıt fabrikası kuracağız. *Bir Konfeksiyon Fabrikası kuracağız. *Toplam 5 bin kişi istihdam edeceğiz. Bunu bize ve kamuoyuna söyleyen, basına demeç veren kişi Eren Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ahmet Eren. O halde sormak hakkımız Eren Holding toplamda 5 bin kişilik istihdamı sağladı mı? Ne zaman sağlayacak? Bu gün bünyesinde Zonguldak'ta kaç kişi çalışıyor? Yoksa sadece santral yaptık gerisine karışmayız mi deniyor. Bölge insanı olarak özellikle emek yoğun sektör olan ve işsizliğe ufakta olsa katkıda bulunacak konfeksiyon fabrikası ne zaman kurulacak? Verilen sözler neden tutulmuyor. diye sormak bölgemizin hakkı değil mi? Gelin birlikte yalnız kendini düşünme verdiğiniz sözleri tutun , bölgeyi düşünün diye Eren Holdinge sürekli bu soruları sorup sözlerini yerine getirince ye kadar sormaya devam edelim.

Yavuz Erkmen (@yavuz_erkmen)'in paylaştığı bir gönderi ()

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2020, 11:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER